Sektörel
21.10.2013 09:10

MOTOGP AVUSTRALYA GP SADECE D-SMART'TA

Merhaba,

Motorsporları tutkunları MotoGP sezonunda yılın 16. yarışının heyecanını yine D-Smart’ta yaşayacak. 20 Ekim Pazar günü, Avustralya’da koşulacak olan MOTOGP’nin iddialı isimlerinin mücadelesi, D-Smart 77. Kanal Smart Spor ve Smart Spor HD’de ekrana gelecek.


MOTOGP AVUSTRALYA GP SADECE D-SMART’TA

Motorsporları tutkunları MotoGP sezonunda yılın 16. yarışının heyecanını yine D-Smart’ta yaşayacak. 20 Ekim Pazar günü, Avustralya’da koşulacak olan MOTOGP’nin iddialı isimlerinin mücadelesi, D-Smart 77. Kanal Smart Spor ve Smart Spor HD’de ekrana gelecek.

MotoGP sezonunda heyecan Pazar günü Avustralya’da devam ederken, Moto2 ve Motogp yarışları naklen ve sadece D-Smart’ta ekrana gelecek.

 

Büyük bir heyecana sahne olan MotoGP sezonunda yılın 16. Yarışı Avustralya’da koşulacak. İspanyol pilot Dani Pedrosa liderliği elinde tutarken iddialı formu ile Marc Marquez yeniden iddialı duruma geçmek istiyor. Jorge Lorenzo da kalan yarışlarda temposunu arttırıp zirve yolunda umutlanmak istiyor.

 

Pazar saat 05.30’da Motor Sporları Özel programıyla başlayacak hız keyfiniz, 06.20’da Moto2 ve 08.00’da MotoGP yarışlarıyla devam edecek. 09.00’de Motor Sporları Özel programında değerlendirmeler ekrana gelecek. Tüm program ve yarışlar D-Smart 77. Kanal Smart Spor ve Smart Spor HD’de izleyicilerle buluşacak.

 

Maç                                              Tarih                  Saat                             Kanal               

Moto2                           20 Ekim Pazar        06.20                 Smart Spor &Smart Spor HD

MotoGP                          20 Ekim Pazar        08.00                 Smart Spor &Smart Spor HD

D-Smart hakkında:

Doğan TV Holding bünyesinde 2007 yılından bu yana faaliyet gösteren D-Smart; ülkemizin önde gelen dijital yayın platformlarındandır. Pazardaki yeni dinamikler doğrultusunda hizmet paketlerini sürekli geliştiren D-Smart, platforma özel tematik kanalları; HD yayın yapan 41 kanal; tüm ulusal kanalları; Türksat'ta yayın yapan yerli ve yabancı yüzlerce uydu kanalı ve dijital içerik hizmetlerini kullanıcılarına sunmaktadır.

 

İnternet ve dijital yayıncılık teknolojilerinin kesişim noktasında yaptığı yatırımlarla büyüyen D-Smart, 2010 yılında internet erişimi hizmeti sunan Smile markasıyla pazardaki yeni dinamikleri takip ederek müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda bir araya gelmiştir. 2012 Mayıs ayında D-Smart, internet hizmetlerini D-Smart Net ismiyle sunmaya başlamıştır. D-Smart bu değişiklik ile tüketicilere internet ve televizyon hizmetlerini tek bir elden sunabilecek bir eğlence platformu yaratarak, tüketicilere avantajlı fiyatlar yanında hizmet kolaylığı sunmaktadır. D-Smart, Türkiye'de ikili oyun yani TV + internet hizmeti sunan tek DTH platformudur. Uydu üzerinden verdiği hizmetlere ilave olarak D-Smart BLU servisi ile internet üzerinden içerik erişim hizmetini de sunmaktadır. Abonelerine hizmetlerini çeşitlendirerek sunmayı hedefleyen D-Smart, D-Smart BLU hizmeti ile zengin içeriğini; bilgisayar, iPhone, iPad vb. diğer cihazlardan da izletmeyi amaçlamaktadır. Türkiye'nin en hızlı büyüyen platformu olan D-Smart, bugün 2 milyondan fazla haneye TV ve internet hizmetlerini ulaştırmaktadır.

 

Şampiyonlar Ligi ve UEFA maçları, NBA, Formula 1, MotoGP, La Liga, Turkish Airlines Euro League gibi spor içeriğinin yanı sıra platformda yer alan film, dizi, belgesel, çocuk ve yaşam kanalları D-Smart'ın zengin içeriğini oluşturmaktadır.

 

 


kaynak : dsmart     

Radore’a yeni satış ve pazarlama direktörü
Tivibu en fazla sinema kanalına sahip TV platformu oldu
Roche Learning 100 Award listesinde
Türk Telekom saha yönetimi başkanlığı bölge müdürleri ile Sinop'ta buluştu
  • ARAMA