Sektörel
03.12.2018 08:15

Batı Anadolu Grubu’ndan geleceğin yöneticilerine destek

Üniversite-Sanayi İşbirliği Protokolü çerçevesinde Batı Anadolu Grubu ve Ege Üniversitesi arasında 2013 yılında imzalanan, Kurum İçi İşletme Yönetimi Programı (MBA) 2018 mezunlarını verdi. Üçüncüsü gerçekleştirilen programı tamamlayan mezun çalışan sayısı 48’e ulaştı.


26 Kasım 2018 Pazartesi günü düzenlenen sertifika törenine Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Yönetim Bilişim Sistemleri Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Haluk Soyuer’in yanı sıra, akademisyenler ve Batı Anadolu Grubu yöneticileri de katıldı. Törende konuşma yapan Batı Anadolu Grubu İcra Kurulu Üyesi Feyyaz Ünal, Batı Anadolu Grubu olarak çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimlerini desteklemekten memnuniyet duyduklarını belirterek “Kurum İçi İşletme Yönetimi Programı’mıza grubumuza bağlı 7 şirket ve 13 birimden çalışanlarımız katılabiliyor. Bu yılki mezunlarımızla birlikte MBA sertifikası alan çalışanlarımızın sayısı 48’e ulaştı. Çalışanlarımızın kariyer planlamasında yol gösterici olacağına inandığımız bu programı hayata geçirmemize destek olan Ege Üniversitesi’ne tekrar teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Batı Anadolu ile birlikte üniversite-sanayi işbirliğine yönelik örnek projeler ürettiklerinin altını çizen Ege Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü Yönetim Bilişim Sistemleri Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Haluk Soyuer ise “Kolaylıkla olmaz denen bir şeyi başardık ve üniversite-sanayi işbirliğinin farklı alanlarda nasıl yapılabileceğini kanıtladık. İki kurumu doğru yöntemlerle bir araya getirdiğinizde ortaya çıkan sonuçlar, diğer kurumlar için de iyi bir örnek niteliği taşıyor” dedi.

 

Batı Anadolu Grubu 2013 yılından bu yana, Ege Üniversitesi ile Kurum İçi İşletme Yönetimi (MBA) Programı uyguluyor. Program, 180 saatlik 10 modülden oluşuyor. Çalışanları için adil ve mutlu bir çalışma ortamı oluşturan Batı Anadolu Grubu, insan kaynakları politikası doğrultusunda yüksek lisans yapan tüm çalışanlarını esnek çalışma saatleri ile de destekliyor.


 

KAYAK.com.tr artık Türkiye'de
Vodafone ile 155 Polis İmdat’a SMS atmak mümkün
Bosch Rexroth'a ekonominin Oscarlarından ikincilik ödülü
Securitas yeni enerji çözümlerini tanıttı
  • ARAMA