Diğer
05.11.2018 06:31

Arzu Sabancı for Koton, yeni koleksiyonu ile dördüncü sezonuna hazır

Arzu Sabancı for Koton, dördüncü kadın koleksiyonuyla, öne çıkan kış stillerini yansıtıyor. Koleksiyon; sonbaharın şık silüetleriyle, sezonun en trend sportif tasarımlarını bir araya getiriyor.


Koton ve Arzu Sabancı iş birliği 2018-2019 Sonbahar Kış döneminde, dördüncü sezon kadın koleksiyonuyla devam ediyor. Yarattığı modern ve şehirli kadın silüetlerini yeni sezonda da sürdüren Arzu Sabancı for Koton, modern ve cesur stillere hayat veriyor. Koleksiyonda maskulen dokular feminen kesimlerle yorumlanırken, sportif parçalar da şık detaylarla tamamlanıyor.

 

Kendi içinde iki farklı tarz grubuna ayrılan Arzu Sabancı for Koton Koleksiyonundaki geçişler, renkler ve detaylarla sağlanıyor. Sonbaharın ruhunu taşıyan tasarımlar, koleksiyonun şıklık iddiasını ortaya koyarken, Apres Ski konseptinden ilham alan sportif tasarımlar cesur stillere uygun silüetler yaratıyor.

 

Bu Sonbahar, Maskulen Dokular Feminen Kesimlerle Buluşuyor

İlk koleksiyondan bu yana ‘beklenmeyen şıklık’ vurgusunu tasarımlara taşıyan Arzu Sabancı for Koton Koleksiyonu, 2018-2019 Sonbahar-Kış sezonunda feminen kesimleri maskulen dokularla bir araya getiriyor.

 

Topraksı renklerle doğaya dönüş trendine atıfta bulunan koleksiyon çikolata, camel, karamel ve bej tonlarından oluşan tasarımları klein mavisi, koyu kırmızı gibi parlak vurgularla canlandırılıyor. Tasarımlarda, erkek giyim dünyasına ait Galler Prensi kareleri, mikro kazayağı desenleri ve ince çizgiler baş rol oynuyor.

 

Kusursuz silüetler yaratacak blazer ceketlerin, akıp giden kumaşlardan hazırlanan pantolonların ve maskulene yakın takımların dikkat çektiği koleksiyonun sonbahar teması zarif kesimli palto ve dış giyim tasarımlarıyla tamamlanıyor. Detaylarla son dokunuşların yapıldığı koleksiyonun anahtar parçalarını ise; çağdaş ve modern stillere eşlik edecek trikolar oluşturuyor.



Sirkeci- Harem araba vapurunda kaza
Gribe karşı en büyük koruyucu
Gözlükte yeni sezon trendleri
CHP İstanbul il örgütü Uğur Mumcu'yu andı
  • ARAMA