Kültür/Sanat
23.10.2018 07:12

Red Kit Efsanesi Vadistanbul’da

Dünyanın en sevilen çizgi karakterlerinden Red Kit, eğlenceli etkinlik alanıyla 3-11 Kasım 2018 tarihleri arasında Vadistanbul’da.


Vadistanbul; çocukların eğlenmeye doyamayacağı, eğlenirken öğreneceği etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Dünyanın en ünlü kovboy çizgi film karakteri Red Kit minik misafirleri için Vadistanbul’a geliyor. Vadistanbul’da kurulacak olan Red Kit kasabasında çocuklar Daltonlar’ı yakalamaya ve banka soygunlarını önlemeye çalışacak. Red Kit kasabasında çocuklar şerif rozeti almak için de eğlenceli atölyelere girecek ve oyunlar oynayacak. Etkinliğe katlan tüm çocuklar etkinlik sonunda kendilerinin kasabanın kurtarıcısı olduklarını yazan gazeteyi de hediye olarak alacaklar.

Etkinlik 3-11 Kasım 2018 tarihleri ve saat 12.00 - 20.00 saatleri arasında düzenlenecek. Etkinliğe katılım Vadistanbul’a e gelen tüm çocuklara açık.

Vadistanbul’a İstanbul’un pek çok merkezinden ücretsiz servis ve Havaray ile ulaşılabiliyor. Vadistanbul’a ulaşım ve etkinlikler hakkında bilgi www.vadistanbulavm.com adresinden edinilebiliyor.


 

Camın Dansına Davetlisiniz...
IDSO'DA SONBAHARA VEDA KONSERİ / BASIN BÜLTENİ
Funda Arar, Turkcell Yıldızlı Geceler'de
İDSO'dan ulusal genç yetenekler yarışması
  • ARAMA