Teknoloji
02.11.2017 07:12

BiTaksi’den “varış noktası” güncellemesi

Tek tuşla olduğun yere taksi hizmeti sağlayan akıllı telefon uygulaması BiTaksi, yeni güncellemesiyle yol tarifi sorununu ortadan kaldırıyor.


BiTaksi kullanıcıları artık yolculuk öncesinde veya yolculuk sırasında varış noktasını seçebiliyor, yol tarifi yapmak zorunda kalmıyor. Ana ekranda bulunan varış noktası ekleme butonuyla kullanıcılar, sıklıkla gittiği yerleri ve favori adreslerini görüntüleyebiliyor, tek tıkla varış noktasını seçebiliyor. BiTaksi yolcusu ile eşleşen sürücü, varış noktası seçimini ancak yolculuk başladığı andan itibaren görebiliyor.

 

Her güncellemesiyle yolcuların hayatını biraz daha kolaylaştıran BiTaksi, yapmış olduğu bu yenilikle hem zamandan kazandırıyor hem de sürücülerinin navigasyon yardımıyla en kolay yoldan hedeflenen adrese ulaşmasını sağlıyor. Müşteri hizmetleri ve uygulama içerisindeki güncellemelerle sürücülerin ve kullanıcıların daha iyi ve kaliteli hizmet alması için çalışmalarını sürdüren BiTaksi, taksi deneyimini geliştiren yenilikler sunmaya devam edecek. Kullanıcılar, Appstore ve Google Play’den uygulamayı güncelleyerek kolayca bu hizmetten faydalanabilecek.


 

47 saniyede 100 yıl ömürlü fotoğraf basıyor
Iphone 6 ve Iphone 6 Plus 26 Eylül’de Vodafone ile Türkiye’de
Kösem Sultan Google'ın da yükselen trendi
Huawei Ascend G7 ile kişiliğinizi telefonunuza yansıtın
  • ARAMA