Yaşam
18.05.2016 12:41

Balayı çiftlerine keyifli tatil önerileri

Yaz aylarının yaklaşmasıyla hızlanan düğün hazırlıkları, online dünyaya da yansıyor. Çiftler ev alışverişinden düğün organizasyonuna kadar geniş bir yelpazedeki ihtiyaçları için artık online hizmet platformlarından rahatça faydalanabiliyor. Yeni bir hayata adım attıkları en mutlu günlerini güzel ve romantik bir balayı tatili ile taçlandırmak isteyen çiftler, onlarca yurt içi ve yurt dışı seçenek arasında kendilerine en uygun tatili seçmeye çalışıyor. Her ay, uçakla seyahat eden veya seyahatini uygun fiyatlı uçak bileti ile yapmak isteyen 7,5 milyon kişinin buluşma noktası olan Enuygun.com’un Seyahat Analisti Tuğba Hacıbayramoğlu, balayı çiftlerine birbirinden güzel ve keyifli yurt içi ve yurt dışı tatil rotalarını öneriyor.


Online alışveriş ve tavsiye platformları her alanda olduğu gibi düğün hazırlıkları konusunda da giderek daha çok rağbet görür hale geliyor. Ev alışverişinden düğün organizasyonuna kadar geniş bir yelpazedeki ihtiyaçları için online hizmet platformlarından faydalanan çiftlerin, balayı tatilleri seçimlerinde de en büyük yardımcıları online seyahat siteleri oluyor. Her ay, uçakla seyahat eden veya seyahatini uygun fiyatlı uçak bileti ile yapmak isteyen 7,5 milyon kişinin buluşma noktası olan Enuygun.com’un Seyahat Analisti Tuğba Hacıbayramoğlu, balayı çiftlerine birbirinden güzel ve keyifli yurt içi ve yurt dışı tatil rotalarını öneriyor.

 

Yurt dışında vizesiz tatilin en gözde noktaları

Kullanıcılarına en uygun fiyatlarla her ay 200.000’in üzerinde uçak bileti satışı gerçekleştiren Enuygun.com’un Seyahat Analisti Tuğba Hacıbayramoğlu, vize sıkıntısı olmadan yurt dışında tatil yapmak isteyen balayı çiftlerine birbirinden keyifli rotalar öneriyor. Denizin üzerindeki bungalov odalarıyla, harika deniziyle, egzotik meyveleriyle balayının en romantik adreslerinden biri olan Maldivler, doğası ve deniziyle egzotik bir balayı vadeden Seyşeller, halk dansları, egzotik meyveleri ve pırıl pırıl deniziyle Dominik Cumhuriyeti, Hacıbayramoğlu’nun listesinde ilk sıralarda yer alıyor. Hem başkent Bangkok hem Phuket adasını içerebilecek karma bir tatille hem kültür hem deniz tatili imkanı sunan Tayland ile Barbados’un fosforik denizi ve Karadağ’ın doğal güzellikleri de balayı çiftlerine tavsiye ediliyor.

 

Enuygun.com Seyahat Analisti Tuğba Hacıbayramoğlu, Avrupa’dan vazgeçemeyen ve vize konusunda daha esnek olan çiftlere ise balayı tatillerinin en popüler noktalarından İtalya ve Yunanistan’ı öneriyor. Hemen her şehri adeta bir açıkhava müzesi olan İtalya, dileyene şehir turları dileyene Capri Adası, Sardinya Adası ve Como Gölü ile deniz tatili vadediyor. Yunanistan’ın meşhur Mikanos, Santorini, Kos, Rodos, Girit, Sakız Adası gibi adalarına alternatif olarak çok kişi tarafından bilinmeyen Haldiki yarım adası ve Kefalonya’yı önerileri arasına ekleyen Tuğba Hacıbayramoğlu, bu adalara uçak seferleri yanında çeşitli limanlarımızdan feribotlarla da ulaşılabileceğini hatırlatıyor.

 

Uzaklara gitmeyip ülkemizdeki balayı seçeneklerini değerlendirmek isteyen çiftler, Antalya’yı ilk sırada tercih edebilir. Özellikle Belek’te oldukça konforlu ve kişiye özel havuz, jakuzi gibi imkanların bulunduğu otellerin var olduğunu hatırlatan Tuğba Hacıbayramoğlu, deniz, güneş, yeme içme ve konforlu bir ortam arayanlara Side, Kemer ve Alanya’yı da öneriyor. Ege’de kalabalıktan uzak ve sakin bir tatil düşleyenlerin ise Alaçatı, Çeşme ve Ilıca’yı radarına alabileceğini ekleyen Hacıbayramoğlu, gündüzleri plajların geceleri ise partilerin keyfini çıkarabilecek balayı çiftlerinin, ister butik ister 5 yıldızlı otellerde konforlu bir tatil geçirebileceğini belirtiyor. Kullanıcıların 1.000'in üzerinde havayolu şirketi arasından kendileri için en uygun uçak biletini kolayca bulup hızlı ve güvenli şekilde satın almalarını sağlayan Enuygun.com, balayı çiftleri için dünyanın her köşesine en uygun uçuş seçeneklerini en uygun fiyatlarla sunuyor.


 

Kadına yönelik şiddeti öfke yönetimi eğitimi engelleyebilir
Oleg Cassini'den burcunuza göre abiye rehberi
Yunuslara Özgürlük Platformu'ndan TBMM'ye çağrı
Bahar beslenmesine dikkat
  • ARAMA