Spor
07.03.2016 14:45

Giresun’dan TEGV’e potada destek devam ediyor

Gerçekleştirdikleri farklı projelerle 3 senedir TEGV’in yanında yer alan Akın Çorap Yeşil Giresun Belediyespor Basketbol Takımı, Darüşşafaka ile oynadığı maç öncesinde sahaya TEGV’li çocuklarımızla çıktı.


Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na verdikleri destek sayesinde sosyal sorumluluk projesi olarak 3 senedir eğitime katkı sağlayan Akın Çorap Yeşil Giresun Belediyespor Basketbol Takımı, Darüşşafaka ile sahasında hafta sonu oynadığı maç öncesi yapılan seremoniye TEGV’li çocuklarımızla birlikte çıktı.

2012-2013 Basketbol Sezonu’nda formalarına TEGV logosunu ekleyerek maçlara çıkan ve gerçekleştirdikleri farklı projeler sayesinde çocuklarımızın eğitimine destek veren Akın Çorap Yeşil Giresun Belediyespor’un maçını izleyen minikler daha sonra galibiyet coşkusunu da takımla birlikte yaşadı.

TEGV, 21 senedir çocuklarımızı eğitim ile güçlendiriyor ve kendi etkinlik noktalarında ücretsiz eğitim desteği veriyor. Kuruluşundan bu yana yaklaşık 2 buçuk milyon çocuğumuzun aydınlık geleceğine katkı sağlayan TEGV’in Türkiye’nin farklı illerinde toplam 72 farklı etkinlik noktası yer almakta. Giresun Öğrenim Birimi Aysel ve Mesut Taftalı Etkinlik Merkezi de bu noktalardan sadece bir tanesi…


 

adidas NBA All-Star'ı Damian Lillard ile anlaşmasını uzattı
İTÜ GVO Spor Kulübü paletli yüzmede Türkiye şampiyonu oldu
"EUROLEAGUE ZAMANI" HER HAFTA BASKETBOL SEVERLERLE BULUŞACAK
Süper Lig'de ilk yarının en iyileri
  • ARAMA