Spor
07.03.2016 16:45

Giresun’dan TEGV’e potada destek devam ediyor

Gerçekleştirdikleri farklı projelerle 3 senedir TEGV’in yanında yer alan Akın Çorap Yeşil Giresun Belediyespor Basketbol Takımı, Darüşşafaka ile oynadığı maç öncesinde sahaya TEGV’li çocuklarımızla çıktı.


Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na verdikleri destek sayesinde sosyal sorumluluk projesi olarak 3 senedir eğitime katkı sağlayan Akın Çorap Yeşil Giresun Belediyespor Basketbol Takımı, Darüşşafaka ile sahasında hafta sonu oynadığı maç öncesi yapılan seremoniye TEGV’li çocuklarımızla birlikte çıktı.

2012-2013 Basketbol Sezonu’nda formalarına TEGV logosunu ekleyerek maçlara çıkan ve gerçekleştirdikleri farklı projeler sayesinde çocuklarımızın eğitimine destek veren Akın Çorap Yeşil Giresun Belediyespor’un maçını izleyen minikler daha sonra galibiyet coşkusunu da takımla birlikte yaşadı.

TEGV, 21 senedir çocuklarımızı eğitim ile güçlendiriyor ve kendi etkinlik noktalarında ücretsiz eğitim desteği veriyor. Kuruluşundan bu yana yaklaşık 2 buçuk milyon çocuğumuzun aydınlık geleceğine katkı sağlayan TEGV’in Türkiye’nin farklı illerinde toplam 72 farklı etkinlik noktası yer almakta. Giresun Öğrenim Birimi Aysel ve Mesut Taftalı Etkinlik Merkezi de bu noktalardan sadece bir tanesi…


 

Danone Uluslar Kupası'ndan yetişen futbolcular bugün Brezilya Dünya Kupası'nda top koşturuyor
Medicana Sivasspor oyunuları sağlık kontrolünden geçti
Beşiktaş Mogaz'a Hırvat sağ kanat
Koç Holding Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi'nin sponsoru oldu
  • ARAMA