Teknoloji
31.12.2015 11:02

Yeni yılda geri sayım heyecanı Gear S2 ile yaşanıyor

Hem klasik hem de spor model seçenekleriyle her tarza uyum sağlayan Gear S2, hızlı ve kolay kullanımı sayesinde de tüketicilerin gün içindeki tüm etkinliklerini rahatça takip edebilme imkanı sunuyor.


Samsung Electronics, yeni yıla özel son teknoloji ürünleriyle kullanıcılar için en iyi hediye alternatiflerini sunmaya devam ediyor. Değiştirilebilir kayışları ve kişiselleştirilebilir arayüz temaları ile Gear S2, tüketicilerin, kendi stilini ifade etmelerine olanak sağlıyor. Ayrıca Samsung Gear S2, yılbaşına özel geliştirilen arayüzü ile yeni yıl geri sayımına renk katıyor.

 

Yeni yılda eğlenceyi Gear S2 ile keşfedin

Samsung Gear S2, sahip olduğu uygulamalar sayesinde kullanıcılara daha sağlıklı, daha kolay ve daha eğlenceli bir yıl vaat ediyor. Paslanmaz çelik gövdesi ve şık tasarımıyla cihaz, yeni yılda da yepyeni bir akıllı saat deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor. Gear S2, kolayca döndürülebilen çerçevesi ile uzun maillleri okuma ya da istenilen görüntünün yakınlaştırma-uzaklaştırma işlemlerinin rahatlıkla gerçekleştirilmesini sağlıyor. Böylece kullanıcıların günlük koşuşturma içinde her an iletişimde kalmaları ve gün içindeki tüm etkinlikleri takip edebilmeleri olanaklı hale geliyor.

 

Daha sağlıklı bir yıla merhaba deyin

Otomatik hareket algılama özelliği ile Gear S2, aktivitelerin günlük olarak takibini yaparak, gün içinde ne kadar hareket edildiğinin takibini sağlıyor. Aynı zamanda kalp atış hızını, su ve kafein oranlarını izlemeye yardımcı olan S Health uygulaması, kullanıcıların fit kalmasına da destek oluyor. Sahip olduğu gelişmiş özellikleriyle egzersiz türü seçimi ve adım sayımı yapmaya imkan sağlıyor. Spor kayış seçenekleriyle aktivite sırasında tarzı yansıtmaya yardımcı olan Gear S2, yeni yılda sağlıklı ve fit olmayı hedefleyen kullanıcılar için ideal bir seçenek oluyor.

 


 

HP hedefli saldırılarla mücadelede Trend Micro'yu seçti
Android kullanıcılarının yüzde 20’si siber saldırılara maruz kalıyor
Astra 5B uydusu uzay yolculuğuna çıkıyor
Türkçe Windows uygulamaları artıyor
  • ARAMA