Teknoloji
11.11.2015 08:41

Samsung SUHD TV’ler ile 360 derecelik görüntü deneyimi yaşamaya hazır olun

Samsung’un son teknoloji ürünü SUHD TV özel dizayn çerçevesi ile kullanıcılara 360 derecelik eşsiz bir şıklık sunuyor. SUHD TV’ler kavisli tasarımı ve yüksek görüntü kalitesiyle sinema konforunu tüketicilerin evlerine getiriyor.


Samsung Electronics, SUHD TV ile TV anlayışına yepyeni bir boyut kazandırıyor. Sahip olduğu yüksek görüntü kalitesi, görüntüyü derinleştiren şık kavisli tasarımı ve akıllı tv fonksiyonları ile eşsiz bir seyir deneyimi sunmasının yanı sıra ince ve zarif tasarımıyla evinizin dekorunu tamamlıyor. Zarif çizgilere hakim tasarımı ve ince yapısıyla SUHD TV, şıklığı tüketicilerin evlerine getiriyor.

 

SUHD TV ile şıklığı evinize getirin

Dünyanın en canlı renklerini üstün teknolojisi ile evinizin salonuna getiren SUHD TV, ince ve şık tasarımı ile konumlandırma açısından da büyük rahatlık sağlıyor.Metal oluklu yüzeyi ile estetik unsurları biraraya getiren SUHD TV’ler, tv izleme keyfine zarif bir etki katıyor. 360 derecelik tasarım, SUHD TV’nin sadece ön yüzeyindeki detayların değil, arkasındaki detayların da görülmesine imkan veriyor. Zarif metalik yüzeye sahip standı ile SUHD TV’ler, modern şıklığa önem verenler için de vazgeçilmez bir tercih haline geliyor.

 

Duyularınızı SUHD TV ile canlandırın

SUHD TV’nin Nano Kristal Ekran teknolojisi renklerin daha parlak, görüntünün ise daha net olmasını sağlıyor. Böylece izleyiciye sadece tv izleme hissi değil, aynı zamanda bir tabloya bakma hissi yaşatıyor. Ürün, sahip olduğu 360 derecelik dizaynı ile izleyicileri sahnenin derinliklerine çekerek çarpıcı bir seyir keyfi sunuyor. Güçlü kontrastı ile görüntüyü etkileyici hale getiren SUHD TV’ler, UHD yükseltme görüntü işleme teknolojisi ile izlenilen görüntü UHD olmasa bile ona yakın seviyede izlemeye olanak sağlıyor.


 

Mobilde 4.0 nesnelerin internetiyle başlayacak
Siber saldırılardan korunmanın 10 yolu
ESET'ten iki dakikada güvenlik
AMD'den "Never Settle Forever" yeniliği
  • ARAMA