Teknoloji
22.10.2015 13:27

Samsung Galaxy Note5 sanatçılara ilham veriyor

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note5, çizerlere, resamlara, yazarlara ve tasarımcılara yaratıcılık yolunda eşsiz olanaklar sağlıyor. El yazısının unutulduğu, tüm iletişim ve yaratım süreçlerinin dijitalleştiği bir dünyada, Samsung geliştirilmiş S Pen’i ile üstün deneyimler sunuyor.


Dünyaca ünlü Türk dövme sanatçısı Biçem Şinik’in yer aldığı proje ile Samsung Galaxy Note5, bir akıllı telefonunun yaratıcılık sürecine katkısını ne boyutta olabileceğini gözler önüne serdi.

 

Şinik; Note 5 üzerinde çalışarak kullandığı monokrom çizgilerle yarattığı minimalist, geometrik hayvan formlarının bir benzerini ortaya çıkardı. Sanatın teknoloji ile beslendiği zaman kusursuz eserlere ilham verebildiğini gözler önüne seren bu çalışmayla, geometrik kartal dövmesi kalıcı bir esere dönüştü.

 

Samsung Galaxy Note5 ile hayalleri gerçeğe dönüştürmenin en güzel örneklerinden birini sergileyen Biçem Şinik, doğru teknolojilerin yaratıcılığı tetiklediğini gösterdi.

Yalnızca 74 mili saniyelik tepki süresine sahip olan ve neredeyse gerçek deneyimle birebir etki yaratan S Pen, elde kolaylıkla tutulabilen yapısı ile eşsiz bir yazı ve çizim fırsatı sunuyor. Note5 ile birlikte geliştirilen yeni S Pen sadece bir tık ile cihazdan ayrılarak kolaylıkla çıkarılabiliyor.

 

Gelişmiş S Pen’i ile hayatın hızlı akışına uyum sağlayan Samsung Galaxy Note5’in Biçem Şinik ile gerçekleştirdiği bu eşsiz deneyimi izlemek içinhttps://www.youtube.com/watch?v=wStAH33oy70 adresini kullanabilirsiniz.


 

Escort'tan Joye 9.7" 32 GB ‎3G retina ekranlı tablet
LG, ilk modüler akıllı telefonu G5’i İstanbul’da tanıttı
2015'te mobil abone sayısı dünya nüfusunu geçecek
Bimeks Mağazaları Bir Gecede 2 Kat Büyüdü
  • ARAMA