Otomotiv
12.10.2015 16:18

Yeni Honda motosikletleri Tokyo Fuarı'nda

Honda, 44. Tokyo Motosiklet Fuarı'ndaki standında üretim ve konsept ürünlerin yanı sıra farklı özel tasarımlar da sergileyecek.


Küresel marka sloganını -Hayallerin Gücü- stant konsepti ile insanların günlük hayatlarında da işe yarayacak yenilikçi mobilite ürünleri içeren geniş bir ürün grubu yelpazesi sergileyecek ve sürüş performansında mükemmelliği arayan yarış motosikletlerini de gözler önüne serecek.
 

 

Hafif Süper Spor Konsepti: “Güçlü dışavurum” temel mesajı ile tasarlanmış bu yeni nesil süper spor konseptli modelin uzun burnu ve düşük çömelme pozisyonu sayesinde hız duygusuna sahip bir görüntüsü bulunuyor. Sertlik ve sağlamlık duygusu yaratan yüzeylerin ve keskin kenarların birleşimi, agresif görünümü öne çıkarıyor. Ayrıca, mat siyah bazlı düşük kontrast grafiklerden oluşan dış yüzeyler güzelliği ve göz alıcı formu vurguluyor.

 

NEOWING: Neowing, büyük motosikletlerin viraj hissini ve spor sürüşünü sunarken düşük hızlarda mükemmel stabiliteyi mümkün kılan, eşi görülmemiş üç tekerlekli bir araç. Bu araç, güçlü hızlanma için yüksek tork sağlayan yatay ve karşılıklı 4 silindir motor ve elektrik motorlarını bağlayan bir hibrid sistemle donatıldı. Geleneksel Honda süspansiyon ve bağlantı ekipmanına sahip Neowing, ileri seviye tasarımın katacağı yeni değerleri temsil ediyor.

 

EV-Cub Konsepti: Birinci nesil Super Cub’ın oluşturulmasından beri Honda’nın peşinde olduğu “kullanımı kolay ve ekonomik motosiklet” konseptini takip eden, kısa mesafelerde gündelik kullanıma uygun bir model. Ağır bir parça olan akünün gövdenin ortasında alçak konuma yerleştirilmesi motosiklete biniş ve inişi kolaylaştırıyor. Ayrıca kullanım kolaylığı, kütlenin konsantrasyonu ve ağırlık merkezinin azaltılmasıyla sağlanıyor. Daha kapsamlı ortamlarda kullanım kolaylığı göz önünde bulundurulduğu için, akünün kendisi çıkartılıp standart duvar prizi ile şarj edilebiliyor.


 

Ford Yetkili Servisleri'nde "Yaşının 4 Katı İndirim" kampanyası devam ediyor
Goodyear'ın yeni kampanyası ile yollar sizin
Ford'un kasım kampanyaları kaçmaz
Ford'dan adrese teslim test sürüşü
  • ARAMA