Teknoloji
18.12.2013 09:31

Kingston'dan Hem Şık Hem de Hızlı Yeni DataTraveler Mini 3.0 USB Bellek

Yüksek veri transfer hızı ve şık görünümü bir araya getiren Kingston’ın yeni USB belleği DataTraveler Mini 3.0, USB bellek arayanlar için ideal bir seçenek haline geliyor. 


Dünyanın lider bağımsız bellek üreticisi Kingston Technology’nin, bellek üreticisi bağlı şirketi Kingston Digital, Inc.,bugün yeni DataTraveler® Mini 3.0 USB belleğini duyurdu. Kingston USB 3.0 ailesinin en yeni üyesi olan DataTraveler Mini 3.0, ince ve şık kasaya sahip olmanın yanı sıra müzik, fotoğraf, video ve doküman depolamak isteyenler için yüksek aktarım hızı sunuyor.

 

Zarif görünümlü ve ufak ebatlarda USB bellek arayanlar için ideal bir seçenek olan DataTraveler Mini 3.0, farklı yaşam tarzlarına uyum sağlaması açısından üç renk seçeneğiyle geliyor. Cazibeli metal kasası sayesinde, çantada taşınırken zarar görmekten korunuyor ve anahtarlıklara da takılabiliyor. USB 3.0 teknolojisinin sunduğu performans artışının avantajlarından yararlanan DataTraveler Mini 3.0, geriye yönelik USB 2.0 bağlantısıyla da uyumlu.

 

Biçim, fonksiyon ve tarzın kombinasyonuyla bir araya gelen DataTraveler Mini 3.0, USB yuvası barındıran tüm cihazlar için ideal bir yol arkadaşı niteliğinde. Kapaksız yapıdaki USB bellek, 16GB, 32GB ve 64GB depolama seçenekleriyle geliyor.

 

Kingston’ın Flash bellek İşletme Yöneticisi Jean Wong konuyla ilgili şunları söyledi: “USB bellek ürün yelpazemizi genişletecek yeni DataTraveler Mini 3.0,  kullanıcıların HD videolarını, müziklerini, fotoğraflarını ve diğer büyük boyutlardaki dokümanlarını şık bir kasa içerisinde depolamasına ve taşımasına olanak sağlıyor. Yüksek transfer hızı sayesinde zamandan tasarruf sağlayan sürücü, renkli ve göz alıcı tasarımıyla rakiplerinden ayrılarak harika bir depolama ünitesine dönüşüyor.”

 

 

Kingston DataTraveler Mini 3.0 Özellikleri:

Kapasite:16GB, 32GB ve 64GB

Becerikli: Minimal ebatları sayesinde dar alanlı USB yuvalarında bile kullanım kolaylığı sağlar

Elverişli:  Ufak ve kapaksız oluşuyla cebe sığarak kolayca taşınabilir

Şık: Anahtarlığa takılabilen dayanıklı metal kasa

Özelleştirilebilir1: Kingston DataTraveler USB Flash sürücüsüne, firmanıza ait logo ya da dijital dosya ekleyin ve marka tanınırlığını arttırın. Özelleştirme programı; basit ve uygun sipariş seçeneğiyle, özgün paketleme, özel profil, renk ayarlama, içerik yükleme ve daha fazlasını sunuyor.

·         Hız2:

o   16GB — 70MB/s okuma, 10MB/s yazma

o   32GB ve 64GB — 70MB/s okuma, 15MB/s yazma

  • Ebatlar: 42,33mm x 12,66mm x 5,98mm
  • İşlem Sıcaklığı: 0°C ila 60°C
  • Depolama Sıcaklığı: -20°C ila 85°C
  • Garanti/destek: 5 yıl garanti

1 Minimum adet gereklidir. Fabrika çıkışlıdır.

2 Sunucunun donanım, yazılım ve kullanımına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.Tablet rahatlığı ve dizüstü performansı bir arada
Microsoft değişen yaz saati uygulamasına hazır
Sevdiğiniz şarkı sözlerini Yandex'le hatırlayın
Yarattığınız canavarın farkında mısınız?
  • ARAMA