Sektörel
22.05.2015 07:31

AnadoluJet'in Bursa - Ankara seferleri çifte kampanya ile başlıyor

AnadoluJet, 22 Mayıs 2015 tarihinde başlatacağı Ankara – Bursa seferleri ile Esenboğa Havalimanı ile Bursa Yenişehir Havalimanı arasında haftanın yedi günü sefer düzenlemeye hazırlanıyor.


Ankara’dan 23:30, Bursa’dan ise 07:00 saatlerinde karşılıklı yapılacak seferler, hem Bursa’ya hem de Bursa’dan diğer şehirlere seyahat edecek yolculara; Ankara üzerinden Erzurum, Trabzon, Diyarbakır, Samsun, Muş, Adana, Antep, Urfa, KKTC, Van, Ağrı, Kars gibi birçok noktaya kısa süre beklemeli aktarmalı uçuş bağlantısı verecek.

Yeni hattının açılması vesilesiyle 18 Mayıs – 9 Temmuz arasında sadece Ankara – Bursa-Ankara seferlerindeki tüm koltukları 49.99 TL’den satışa çıkartacak olan AnadoluJet, ayrıca aktarmalı noktalar için de çok özel bir kampanya düzenliyor.

Bursa varış ve çıkışlı aktarmalı uçuşlarda sunacağı özel kampanya kapsamında Ankara üzerinden Erzurum, Trabzon, Diyarbakır, Samsun, Muş, Adana, Antep, Urfa, Van, Ağrı, Kars gibi daha pek çok noktaya bağlantılı seyahat edecek yolcular için aktarma ücreti 25.99 TL olacaktır.

 
 
 
 
 

  

Kadir Topbaş: "Hükümetimizden özel bir yardım almıyoruz"
Mobilyanın 2023 Hedefi İçin Masko'dan İstihdam Atlımı
PAGDER İran Plast 2014'te Türkiye'yi temsil etti
Lenovo, 5 yılda 1000 tondan fazla ambalaj tüketimini ortadan kaldırdı
  • ARAMA