Diğer
16.12.2013 12:34

Samsung Buzdolapları, Mutfaklara Teknoloji ve Kolaylık Getiriyor

Yenilikçi beyaz eşya alanında bir dünya lideri olan Samsung Electronics’in geliştirdiği Space Max ve Twin Cooling Plus teknolojileri sayesinde Samsung buzdolapları daha geniş hacim ve uzun süre tazelik garantisi sunuyor. 

Özel olarak geliştirilen Space Max teknolojisi sayesinde buzdolabının dış boyutları sabit tutularak iç hacim maksimum genişliğe çıkartılıyor. En yüksek teknolojiyle geliştirilen özel ve ince malzeme sayesinde buzdolabının dış ölçüleri değişmezken, duvarları 45mm’den 30mm’ye inceltiliyor. Space Max teknolojisi ile genişleyen iç hacmiyle Samsung buzdolapları, kalabalık ailelerin kurtarıcısı oluyor. Bu sayede, yemekler önceden hazırlanıp geniş ve derin raflara kolayca yerleştiriliyor.

 

İnce yan duvarlar aynı boyuttaki buzdolaplarına göre daha geniş bir iç hacim sağlıyor. Elde edilen bu daha geniş iç alan sayesinde ister doğum günü pastası, ister yılbaşı hindisi buzdolabına rahatlıkla sığabiliyor.

 

Twin Cooling Plus sayesinde daha uzun süre tazelik

Samsung’un Twin Cooling Plus teknolojisine sahip buzdolaplarında bulunan birbirinden bağımsız çalışan çift fan, buzdolabının her rafında ihtiyaç duyulan en uygun nem seviyesini sağlıyor. Samsung tarafından geliştirilen bu teknoloji sayesinde, meyve ve sebzelerin içindeki nem %70’e kadar muhafaza edilerek, kokuların birbirine karışması engelleniyor.

 

Samsung’un Space Max ve Twin Cooling Plus teknolojili Samsung buzdolapları 2.899 TL’den itibaren başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.


     

Medcezir izlerken telefonunu salla Elidor'la Pembeyi Yakala
Yeni Yılın Şanslı Tasarımları Esra İnceefe’den
Pınar Aç-Bitir Herkese Tam Gelir
Converse'ten The Simpsons/ Chuck Taylor
  • ARAMA