Yaşam
09.04.2015 07:30

Dardanel sponsorluğunda gerçekleşen Şehitlere Saygı Bisiklet Turu'na yoğun ilgi

Çanakkale Valiliği tarafından düzenlenen, Dardanel’in ana sponsorlarından biri olduğu 100. Yıl Şehitlere Saygı Bisiklet Turu, Türkiye’nin dört bir yanından büyük ilgi gördü. Çanakkale Zaferi’nin 100. yılı etkinlikleri kapsamında gerçekleşen bu anlamlı turda, 3 bin kişi pedal çevirdi.


Çanakkale Valiliği tarafından düzenlenen, Dardanel’in ana sponsorlarından biri olduğu 100. Yıl Şehitlere Saygı Bisiklet Turu, Türkiye’nin dört bir yanından 3 bin kişinin katılımıyla gerçekleşti. Çanakkale Zaferi’nin 100. yılı etkinlikleri kapsamında, bu yıl dördüncüsü düzenlenen turda, Türkiye’nin her bölgesinden katılımcılar, iki gün boyunca toplamda yaklaşık 100 km’lik bir parkurda pedal çevirdi. Bu anlamlı turda Çanakkale şehitlerini anan katılımcılar, aynı zamanda bölgenin tarihini ve doğal güzelliklerini bisiklet ile keşfetme fırsatına da sahip oldular.

Dardanel Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen, Şehitlere Saygı Bisiklet Turu’na destek olmaktan büyük gurur ve mutluluk duyduklarını belirterek şunları söyledi: “2015 bizim için ayrı, çok özel bir anlam taşıyor. Bu yıl Çanakkale Zaferi’nin 100. yıldönümü. Türkiye’nin tarihi ve coğrafi olarak en önemli şehirlerinden biri olan Çanakkale’mize ne kadar katkı sunsak az. Bu organizasyonun içinde olmaktan, tüm Dardanel ailesi olarak büyük onur duyuyoruz.”


    

Bebeklikten İtibaren Sağlıklı Beslenme Alışkanlıkları
Selfie estetik operasyona ilgiyi arttırdı
Legend of Nature partileri başladı
Liselerde flört şiddeti sevgi göstergesi olarak kabul görüyor
  • ARAMA