Diğer
16.12.2013 08:30

NESCAFÉ® MyCafé®’de Özel İndirimler

Kafelerde içilen farklı kahve çeşitlerini eve taşıyan pratik kahve makinesi NESCAFÉ® MyCafé® ile sevdiklerinize sıcacık keyifli bir mola hediye edebilirsiniz.

 
 
 
 

Kahvenin uzmanı NESCAFÉ®’nin, tek tuşla 5 çeşit kahve hazırlayabilen makinesi NESCAFÉ® MyCafé®, yılbaşında kahve severlerin hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Sadece NESCAFÉ® GOLD kullanarak Latte, Cappuccino, Espresso ve iki boyda köpüklü sade kahveyi mükemmel lezzetle hazırlayan NESCAFÉ® MyCafé®, pratik kullanımıyla yeni yılda kahve keyfine ortak olacak.
 
Şık ve modern tasarımı, pratikliği, kolay temizlenebilmesi ile dikkat çeken NESCAFÉ® MyCafé® ile birkaç saniyede kolayca beş çeşit kahve hazırlanabiliyor. Yeni yılda sevdiklerine hediye almak isteyenler için en güzel hediye seçenekleri arasında yer alan NESCAFÉ® MyCafé®, yılbaşına özel fiyatıyla yetkili Migros mağazalarında, www.nescafemycafe.com, www.hepsiburada.com, ve www.n11.com internet sitelerinde satışa sunuluyor.
 

Kullanımı pratik NESCAFÉ® MyCafé® ile kahve keyfini evinize taşıyın!

NESCAFÉ® MyCafé, sadece NESCAFÉ® GOLD kullanarak kafelerde içilen farklı kahve çeşitleri ev ortamında kolayca hazırlayabiliyor. Kahve bölmesine sadece NESCAFÉ® GOLD ekleyerek bir tuşla Espresso, köpüklü sade kahve, taze sütlü bol köpüklü Cappuccino, sütlü ve yoğun köpüklü Latte ile hazırlanabiliyor.


  

Türk Vatandaşlığına Giriş Kolaylaşıyor
Bosch'tan pizza ustası fırın
Decathlon'dan sevgililer gününe sportif hediyeler
Agent Zero Shine ile Parlamaya Son
  • ARAMA