Teknoloji
16.12.2013 08:30

Yeni Yılda Sevdiklerinizin Hayatını Acer İle Değiştirin

Yılbaşında sevdiklerinizin hayatını Acer’ın tasarım ve performansı bir araya getiren son teknoloji ürünleriyle değiştirin.


Yılbaşında sevdiklerinize gün boyu yanından ayıramayacakları mobil bir yardımcı hediye etmek istemez miydiniz? Acer’ın tek ele sığabilen Iconia A1 tabletini sevdikleriniz ister seyahatlerinde, ister işte, ister mutfakta bir tarife bakarak yemek yaparken ister görüntülü konuşurken; tüm eğlence ve iletişim ihtiyaçları için rahatça kullanabilirler. Yeni Iconia A1 tablet sevdiklerinize benzersiz bir deneyim yaşatmak için fonksiyonellik ile stil ve tasarımı bir araya getiriyor.

 

Daha hızlı medya performansı için dört çekirdekli işlemciye sahip olan Acer Iconia A1 , internette gezinme ve medya oynatma özellikleri ile eğlence ve iletişimin tablet hali! 5mp ön ve arka kameralar her an en iyi pozları yakalamak için hazır. Ayrıca Yeni Iconia A1’in entegre Wifi teknolojisi veya dahili 3G aracılığıyla sevdikleriniz tüm gün boyunca bağlantıda kalabilir.

 

Acer’ın ilk tam özellikli, 20.1 cm (7.9”) tableti yalnızca 410 gram ağırlığı ve 11.1 mm ölçüsüyle yeni yılda sevdiklerinizin elinden hiç düşmeyecek.


     

Sony 4K dünyasının zenginliğini evlere taşıyor
Cryptolocker'a Trend Micro OfficeScan ile dur deyin
HTC Desire 516 ve Desire 616'yı görücüye çıkarttı
Trend Micro SpyEye virüsünün yaratıcısını ortaya çıkardı
  • ARAMA