Teknoloji
16.12.2013 08:30

Yeni Yılda Sevdiklerinizin Hayatını Acer İle Değiştirin

Yılbaşında sevdiklerinizin hayatını Acer’ın tasarım ve performansı bir araya getiren son teknoloji ürünleriyle değiştirin.


Yılbaşında sevdiklerinize gün boyu yanından ayıramayacakları mobil bir yardımcı hediye etmek istemez miydiniz? Acer’ın tek ele sığabilen Iconia A1 tabletini sevdikleriniz ister seyahatlerinde, ister işte, ister mutfakta bir tarife bakarak yemek yaparken ister görüntülü konuşurken; tüm eğlence ve iletişim ihtiyaçları için rahatça kullanabilirler. Yeni Iconia A1 tablet sevdiklerinize benzersiz bir deneyim yaşatmak için fonksiyonellik ile stil ve tasarımı bir araya getiriyor.

 

Daha hızlı medya performansı için dört çekirdekli işlemciye sahip olan Acer Iconia A1 , internette gezinme ve medya oynatma özellikleri ile eğlence ve iletişimin tablet hali! 5mp ön ve arka kameralar her an en iyi pozları yakalamak için hazır. Ayrıca Yeni Iconia A1’in entegre Wifi teknolojisi veya dahili 3G aracılığıyla sevdikleriniz tüm gün boyunca bağlantıda kalabilir.

 

Acer’ın ilk tam özellikli, 20.1 cm (7.9”) tableti yalnızca 410 gram ağırlığı ve 11.1 mm ölçüsüyle yeni yılda sevdiklerinizin elinden hiç düşmeyecek.


     

Tivibu'dan Yandex.Haritalar ile TV üzerinden yol durumu hizmeti
Telefon değiştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
Kötü amaçlı mobil yazılımlar evrimleşiyor
Dost sandığınız siteler siber suçlu çıkabilir
  • ARAMA