Teknoloji
06.03.2015 11:00

Ttec standına katılımcılardan büyük ilgi

Türkiye’nin lider mobil aksesuar markası Ttec, bu yıl 2 - 5 Mart tarihlerinde Barselona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde (Mobile World Congress) Türkiye’yi temsil etti. Fuara katılan ilk ve tek Türk mobil aksesuar markası olan Ttec, ürünlerini dünyanın 200 ülkesinden, 90 binin üzerinde üst düzey katılımcının beğenisine sundu.


Ttec, mobil teknoloji dünyasını bir araya getiren Mobil Dünya Kongresi’ne katıldı. 2- 5 Mart tarihlerinde Barselona’da düzenlenen kongreye katılan ilk ve tek Türk mobil aksesuar markası olan Ttec standını dünyanın dört bir yanından teknoloji uzmanları ziyaret etti. Standı, ayrıca İstanbul Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Dursun Topçu önderliğinde bir heyet ile İspanya Ticaret Ateşesi María Victoria Azpiazu del Campo da gezerek ürünler hakkında bilgi aldı.

Kongrenin sektör için büyük bir öneme sahip olduğunun altını çizen Tesan İletişim Pazarlama Yöneticisi Merve Yiğit; “Ttec olarak 2015 yılını globalleşme yılı olarak belirledik. Çalışmalarımızı bu alana yoğunlaştırıyoruz. Dünyanın bu alandaki önemli fuarlarına katılıyoruz. Mobil Dünya Kongresi’ne de katılan ilk ve tek Türk mobil aksesuar markası olduğumuz için gurur duyuyoruz. Bu kongre ile beraber Ttec’in tüm mobil aksesuarlarını dünyaya tanıtmayı ve markamızı bir adım öteye taşıyabilecek yeni iş bağlantıları kurmayı hedefliyoruz” dedi.

Bu yıl 'inovasyonun kıyısı' mottosuyla gerçekleştirilecek Mobil Dünya Kongresi, mobil teknoloji devlerinin en yeni ürünlerini görücüye çıkardığı fuar olarak biliniyor. Geçtiğimiz yıl 1.800’ün üzerinde şirketin katılımcı olarak yer aldığı kongre, 200’ün üzerine ülkeden 85 binin üzerinde ziyaretçi ağırlamıştı.


    

Sosyal ağ hesaplarınızın şifreleri aynı olmasın
Philips, "Medyada Sosyalleşme" Projesine Katılan Tek TV Markası Oldu
Finans şirketleri dolandırıcılıktan korunmak yerine sonuçları hafifletmeyi seçiyor
Güvenli e-ticaret'in çözümü hazır
  • ARAMA