Teknoloji
05.02.2015 11:00

Seyahat arkadaşınız Sony Xperia Z3 olacak

Akıllı telefonlarımız seyahatlerin vazgeçilmezleri arasında en üst sıralarda yer alıyor. Peki akıllı telefonunuz size seyahatiniz sırasında ne kadar süre arkadaşlık edebiliyor? 


Mükemmeli isteyenlerin telefonu Sony Xperia Z3, iki günlük batarya ömrü sayesinde seyahatlerinizde kesintisiz iletişim imkanı sunuyor. Sony Xperia Z3’ün Sound Photo özelliğiyle de tatilinizin mükemmel anlarını ölümsüzleştirirken ortam sesi de ekleyebilirsiniz. 

Siz de seyahatleriniz sırasında bataryası çabuk biten akıllı telefonlarınızı şarj etmekten sıkıldınız mı? Eğer yeni yerler keşfederken sizin enerjinize ayak uydurabilecek ve her an iletişimde kalmanızı sağlayacak bir akıllı telefon istiyorsanız, Sony Xperia Z3 tam size göre! 

Sony Xperia Z3, iki günlük batarya ömrü sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun yalnız kalmazsınız. Ayrıca, Sony Xperia Z3 ile tatil fotoğraflarınızı ortamdaki sesler ile birleştirerek, sevdiklerinizi seyahatlerinizin en mükemmel anlarına ortak edebilirsiniz. 

Eşsiz kamera deneyimini şimdiye kadarki en yüksek suya dayanıklılık derecesiyle birleştiren, siyah, beyaz, bakır, gümüş yeşili ve mor renk seçenekleriyle Sony Xperia Z3’ün satış fiyatı 2.299 TL. Facebook ve Instagram DDoS saldırısına mı uğradı?
Samsung Galaxy Gear’dan Müthiş Satış Rakamı
Hackerler, virüslü koalisyon kurdu
Samsung Galaxy Tab S ile renkleri canlandırın
  • ARAMA