Yaşam
21.01.2015 17:00

Victoria's Secret 2015 mayo kataloğunu yayınladı

Bu soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak merakla beklenen Victoria's Secret 2015 mayo ve bikini modeller görücüye çıktı.


Victoria’s Secret, merakla beklenen mayo kataloğunu yayınlayarak Swim 2015 koleksiyonunu resmi olarak lanse etti. Çekimleri eşsiz güzellikteki Hawaii adalarında ünlü moda fotoğrafçısı Greg Kadel tarafından gerçekleştirilen katalogda sezonun en moda ve en seksi mayo stillerine yer veriliyor. Dünyanın en tanınmış Süper Modellerinin kariyerlerini tepeye taşıyan marka, kataloğun kapağı için Meleklerinden Behati Prinsloo’yu seçti. “Very Sexy One Shoulder Triangle & Double Strap Cheeky” model, tek omuzlu ve çift şeritli bir bikini giyen Behati, her yıl yayınlanan mayo kataloğunun kapağında ilk kez yer alıyor.

Güney Afrika’da Namibya’nın Grootfontein kentinde doğan Behati Prinsloo, markanın çeşitli basılı ve televizyon reklam kampanyalarında rol alıyor. 2007’den bu yana her yıl Victoria’s Secret Fashion Show’da podyuma çıkan Behati, Londra’da gerçekleşen 2014 defilesinde prestijli açılış görevini üstlendi.

Bu yılın mayo koleksiyonundaki en gözde trendler arasında spor ve sörf esintili mayolarda neoprene ve file gibi kumaşlar sayılabilir. Karışık desenlerin, makrame, püskül ve fırfır gibi detayların dikkat çektiği bohem stiller öne çıkıyor. Seksi formlar her zamanki gibi popüler olmaya devam ederken, bu yılın baş döndürücü trendleri olan derin dekolteler, yüksek kesimler ve şeritli detaylar daha da çekici.


     

Radyo Trafik'ten Son 3 Ayın Kaza Raporu
Füsun İhsanoğlu'ndan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi önemli açıklamalar
Yeni Hobbit filminin LEGO serisi Türkiye'de
AKUT Çocuk Akademisi 3 ayda 10 bin çocuğa ulaştı
  • ARAMA