Yaşam
08.01.2015 08:30

Yeni yıl hediyelerinde dolmakalem tahtını korudu

Yeni yıl hediyesi tercihlerinde bu yıl da dolmakalem ve prestij kalemler yine ilk sırada yer aldı. Türkiye’nin internetteki ilk ve en büyük ofis marketi Avansas.com’un verilerine göre, özellikle kurumsal hediyelerde ilk tercih olan dolmakalem ve prestij kalem satışları Aralık ayında birkaç kat birden arttı. Ayrıca Avansas.com verileri, farklı meslek gruplarından birçok şirketin ofis ihtiyaçlarını yıl sonunda ve 2015’in ilk günlerinde toplu olarak tedarik ettiğini ve yeni yıla yenilenerek girdiğini ortaya koydu.


Yeni yıl öncesi her yıl olduğu gibi bu yıl da birçok kişi hediye alışverişi için mağazalara ve internete akın ederken, özellikle kurumsal hediye tercihlerinde hem şık hem de kullanışlı bir hediye olan dolmakalem birinciliğini yine korudu. Birçok şirketin kurumsal hediye seçiminde ilk tercihi olan Türkiye’nin internetteki ilk ve en büyük ofis marketi Avansas.com’un verilerine göre, dolmakalem ve prestij kalem satışları Aralık ayında birkaç kat birden arttı. Birçok şirket ve işletme, kurumsal kimliklerini ve prestijlerini ortaya koyan kaliteli dolmakalem ürünlerini tercih ederken, bireysel hediye tercihlerinde de dolmakalem üst sıralarda yer aldı.

 

Ofisler yeni yıla yenilenerek girdi

Avansas.com verileri, farklı meslek gruplarından birçok şirketin ofis ihtiyaçlarını yıl sonunda ve 2015’in ilk günlerinde toplu olarak tedarik ettiğini ve yeni yıla yenilenerek girdiğini ortaya koydu. Avansas.com satışları Aralık ayında bir önceki aya göre hızlı bir artış gösterdi. Özellikle kaliteyi uygun fiyata sunan Avansas markalı ürünlerin satışı Aralık ayında iki kat arttı.

Stoklu çalışma prensibi ile sipariş edilen tüm ürünleri İstanbul içine kendi araçlarıyla ve personeli ile 1 iş gününde, İstanbul dışına ise anlaşmalı kargolar aracılığıyla 2 iş gününde teslim ederek ofis malzemeleri sektöründe fark yaratan Avansas.com, işletmelere ofis ihtiyaçlarında yüzde 30’a varan tasarruf sağlıyor. İşletmelerin zaman ve efor harcamadan istedikleri her türlü ofis ihtiyacını bir tıkla en hızlı şekilde ayağına götüren Avansas.com, herhangi bir kargo firmasına oranla 3 kat daha hızlı teslimat yapıyor ve İstanbul için 30 TL, İstanbul dışında ise 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti almayarak işletmelere büyük avantaj sunuyor.


     

Kapadokya'nın kalbinde mistik yolculuk: Taşkonaklar
Çocuğum hangi sporu yapmalı?
Karaköy'ün Yeni Ritmi : 'WOM!'
Ofis egzersizleri iş yorgunluğu ve ağrıları önlüyor
  • ARAMA