Sektörel
19.12.2014 12:01

MixxAwards Türkiye 2014 Jürisi belli oldu

IAB Türkiye‘nin düzenlediği, dijital reklamların ödüllendirildiği en büyük organizasyon MixxAwards Türkiye 2014‘e başvurular sürerken, yarışmanın jüri üyeleri belli oldu.


Jüri başkanlığını Neslihan Olcay’ın üstlendiği, dijital dünyanın nabzını tutan en prestijli yarışma olan MixxAwards Türkiye, her yıl olduğu gibi bu sene de; dijital reklamları hedef-sonuç ilişkisiyle incelemeyi, yaratıcı düşünceyi performansla birlikte değerlendirmeyi, başarı sağlayan ajans ve reklam verenleri uluslararası arenalarda da teşvik etmeyi hedefliyor.

 

Yarışmanın jüri üyeleri;

1. Neslihan Olcay, Maxus - Jüri Başkanı

2. Aylan Özusta, VivaKi Türkiye

3. Boğaç Göncü, Sahibinden.com

4. Burcu Sarar, V forViral

5. Cüneyt Devrim, Project House

6. Elif Emiroğlu, MondelezInt. Türkiye

7. Erkan Saka, İstanbul Bilgi Üniversitesi

8. IşıltanKökdemir, Doğuş Yayın Grubu

9. Neslihan Mesutoğlu, Turkuvaz

10. Nevgül Anbarlılar, Yıldız Holding

11. Onur Çakı, Lowe İstanbul

12. Rima Erdemir, MedyaNet

13. Selçuk Büyükbayrak, Publik

14. Serhat Yıldırım, Finansbank

15. SertanEratay, Turkcell

16. Tunç Berkman, Vestel

17. Uğur Şeker, Dijital Büro İstanbul

18. Zeynep Dipçin Akdoğan, Eti

19. Zeynep Taptık Bilgen, Netcom Medya

Bu sene 5. yılını kutlayan ve her geçen yıl artan katılımlarla hızla büyüyen MixxAwards Türkiye 2014’ün son başvuru tarihi ise 9 Ocak 2015. Yarışma için 9 Ocak’a kadar www.mixxawards-tr.org üzerinden başvuru yapılabilecek. Başvuruların ön elemeleri ise 16- 26 Ocak tarihleri arasında, ana jüriyle birlikte IAB Türkiye üyelerinden birer kişinin katılımıyla internet ortamında gerçekleşecek. Ön elemenin ardından,30-31 Ocak tarihlerinde yapılacak olan ana değerlendirmenin sonunda finale kalan yarışmacıları ana jüri değerlendirecek.

MixxAwards’un bu yılki tanıtım teması “Dijital Masal Anlatmaz”… Geçen sene olduğu gibi yine Karbonat tarafından yürütülen kampanya ile dijital reklamların sonuç odaklı olmasının altı çiziliyor. Kampanyanın temasını yansıtan çizimler de ünlü karikatürist Kutlukhan Perker tarafından hazırlanıyor. Sahibinden.com ve Turkcell Superonline’ın lider destekçi, MedyaNet’in başarı destekçisi olarak yer aldığı yarışmanın ödül töreni 18 Şubat 2015′te FourSeasons Bosphorus’ta yapılacak.


 

2014'te emlak fiyatlarında yaşanan değişimler
İletişim direktörlerinin yüzde 73'ü dijital medya uzmanlarını istihdam ediyor
Etihad Havayolları sosyal medyadaki başarısını kutluyor
Pegasus İspanya'da en çok tercih edilen havayolu şirketleri arasına girdi
  • ARAMA