Sektörel
18.12.2014 15:30

Yılbaşı klasiği Victoria's Secret bu sene de CNBC-E'de

Bir yılbaşı klasiği olan Victoria's Secret Defilesi yine her zamanki gibi 31 Aralık gecesi Cnbc-e ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.


İlk defa okyanusu aşan ve çekimleri Londra’da gerçekleştirilen THE VICTORIA’S SECRET FASHION SHOW Türkiye’de 31 Aralık Çarşamba gece yarısı CNBC-e kanalında yayınlanacak. Dünyaca ünlü Victoria's Secret Melekleri Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Doutzen Kroes, Candice Swanepoel, Lily Aldridge, Behati Prinsloo ve Karlie Kloss, moda, düş dünyası ve eğlenceyi buluşturarak muhteşem bir podyum gösterisine dönüştüren defilede yer alan isimlerden bazıları. Yaklaşık 200 ülkede yayınlanan şov kapsamında Taylor Swift, Ed Sheeran, Ariana Grande ve Hozier performansları, pembe halı röportajları, model profilleri ve dünyanın en tanınmış defilesinin nasıl yaratıldığını gösteren sahne arkası çekimler yer alıyor.

Yapımcılığını “done and dusted, inc.” firmasının üstlendiği THE VICTORIA'S SECRET FASHION SHOW’un yürütücü yapımcıları Edward G. Razek, Monica Mitro, Ian Stewart ve aynı zamanda yönetmenlik koltuğunda oturan Hamish Hamilton.

 


     

Enerji Piyasasının Gelecek 10 Yılı Hazar Forumu'nda Masaya Yatırıldı
Depreme dayanıklı bina tasarım kuralları oluşturuldu
Honda Moto Bike Expo 2014'te yeni modellerini tanıttı
Akbank Cannes Lions'tan Bildiriyor
  • ARAMA