Sektörel
05.12.2014 13:30

BOÜ'de insan kaynakları zirvesi düzenlendi

Boğaziçi Üniversitesi İnsan Kaynakları Zirvesi, seçkin konuşmacılarını disiplinler arası konu başlıklarıyla kampüs ortamında bir araya getirdi. İnsan yönetimi denildiğinde akla ilk gelen isimler, sektörlerine yön veren yöneticiler, insan kaynakları profesyonelleri ve akademisyenler İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında 5 Aralık günü Boğaziçi Üniversitesi’nde bir araya geldi.


İnsan kaynakları profesyonellerini, sektörlerine yön veren yöneticileri, akademisyenleri ağırlayan Boğaziçi Üniversitesi İnsan Kaynakları Zirvesi, daha önce binlerce prestijli etkinliğe ev sahipliği yapmış olan Albert Long Hall’de 5 Aralık Cuma günü gerçekleştirildi.

Boğaziçi Üniversitesi İnsan Kaynakları Zirvesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker’in koordinatörlüğünde Prof. Dr. Üstün Ergüder, Prof. Dr. Vedat Akgiray, Doç. Dr. Deniz Gökçe, Türkiye’nin önde gelen yetenek avcılarından Murat Yeşildere, Ayşe Öztuna, Nilgün Langenberg, TKYD Başkanı Mehmet Göçmen, Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, Mudo CEO’su Barış Karakullukçu, Boyner Başkan Yardımcısı İdil Türkmenoğlu, Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş gibi isimlerin de içinde bulunduğu 20’den fazla seçkin konuşmacı katılımcılar ile bir araya getirdi.

Açılış konuşmasını Prof. Dr. Ayşegül Toker’in yaptığı zirvede, iş dünyasının önde gelen isimleri, disiplinler arası konu başlıklarına sahip oturumlarda yer aldılar.

Zirve, günümüzde en önemli değer olan “insan”ı, yönetim ve insan kaynakları konuları kapsamında yenilikçi bakış açılarıyla destekleyerek, insan kaynakları alanında fark yaratarak sürdürülebilir bir organizasyon olmayı amaçlıyor.


   

Akkuyu NGS inşaatının yüzde 80'inde Türk firmalar görev alacak
Rhea Akademi YASAD'ın proje ortağı oldu
Simit Sarayı Hollanda'da büyümeye devam ediyor
TAV kurumsal yönetimde zirvedeki yerini koruyor
  • ARAMA