Diğer
18.11.2014 13:30

Darüşşafaka ile yeni yılda sevgiyi ve umudu paylaşın

Darüşşafaka yeni yıla girerken kişiye ve kurumlara özel yılbaşı ürünleriyle Türkiye’de “eğitimde fırsat eşitliği”ne destek olma fırsatı sunuyor.


Ülkemizin eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu Darüşşafaka, kurumsal ve bireysel bağışçıları için yılbaşına özel, birbirinden renkli ve özel ürünler tasarladı. Yeni kaynaklar yaratarak, daha fazla çocuğun yaşamına dokunmayı hedefleyen Darüşşafaka, 2015 yılı için “Masa Takvimi”, “Kartpostal”, “Bardak Altlığı” ve “Yeni Yıl Tebrik Sertifikası” tasarımlarını yeni yılda eğitimde fırsat eşitliğini destekleyerek; sevgiyi ve umudu paylaşmak isteyenlerin beğenisine sundu.

Tasarımların yanı sıra kişiler ve kurumlar www.darussafaka.org adresini ziyaret ederek yılbaşı bağış sertifikalarına da ulaşabilirler.

 

Darüşşafaka Masa Takvimi

2015 yılı için iki farklı masa takvimi oluşturan Darüşşafaka, bu yıl da öğrencilerinin yaratıcılığını ve Darüşşafaka'nın yeşil-siyah kapılarının ardındaki yaşamı Darüşşafaka dostlarıyla buluşturuyor.

 

Bitmeyen Hikâye

2012 yılı Darüşşafaka mezunu Çağdaş Torbacıoğlu'nun objektifinden yansıyan fotoğraf karelerinin yer aldığı "Bitmeyen Hikâye" başlıklı masa takvimi, Darüşşafaka çatısı altında 151 yıldır süren yaşamın kapılarını aralıyor.

 

Eğitimde Fırsat Eşitliği

Darüşşafakalı öğrencilerin "ülkeler" konseptli resimlerinden oluşan "Eğitimde Fırsat Eşitliği" başlıklı masa takvimi ise öğrencilerimizin renkli dünyasını ve hayallerini sizlerle buluşturuyor.

 

Darüşşafaka Bardak Altlıkları

Darüşşafaka’da okuyan öğrencilerin tasarladığı ve iki farklı malzemeden oluşan "Bardak Altlıkları" ile 2015 yılında da içeceklerinizi iyilik ve keyifle yudumlayacaksınız!

 

Darüşşafaka Kartpostalları

Sevdiklerinizin ve iş ortaklarınızın yeni yılını, Darüşşafakalı öğrencilerin yılbaşına özel rengârenk çizimlerini taşıyan "Darüşşafaka Kartpostalları” ile kutlayabilir, onlara da yeni yıla iyi bir başlangıç yaptırabilirsiniz.

 

Darüşşafaka Yılbaşı Bağış Sertifikası

Darüşşafaka'nın yılbaşına özel hazırladığı bağış sertifikalarını çalışanlarınıza, iş ortaklarınıza ve sevdiklerinize armağan edebilir, bağış yapmanın huzurunu onlara da yaşatabilirsiniz. Bağış sertifikalarını kurum logolu olarak da ürettirebilirsiniz.


   

Chocolate Hills Türkiye' de
Warner Bros Kahramanları Cartoonbox İle Hayat Buluyor
Penti indirime davet ediyor
​Prof.Dr. Sevil Atasoy: “Suç aydınlatmada dışa bağımlılığı azaltacağız”
  • ARAMA