Diğer
11.11.2014 11:30

Alerjik rahatsızlıklarda doğru çamaşır bakımı şart

Parfümsüz, boyasız ve hipoalerjenik formülüyle Türkiye’de ilk kez ve sadece Bingo tarafından üretilen Bingo Parfümsüz Sıvı Deterjan, hassas ciltlerin, alerjik bünyelerin ve kokusuz temizlik isteyenlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor.


Türkiye’de 20 bin çocuk ile yapılan araştırmada her 6-7 çocuktan birinde astım, her 10 çocuktan birinde alerjik nezle ve her 20 çocuktan birinde egzama görüldüğü ortaya çıktı. Alerjik hastalıkların görülme sıklığı sadece Türkiye'de değil bütün dünyada artıyor. Gerekli önlemler alınmazsa bu rahatsızlıkların önümüzdeki yıllarda daha da artacağı öngörülüyor.

 

Temizlik kokusu derken…

Kadınlar her ne kadar yıkadıkları çamaşırların kokusu ile mutlu olsa ve temizliği kokuyla bağdaştırsa da, söz konusu alerjik rahatsızlıklar ve hassas cildi özen gerektiren bir çocuk olduğunda koku öncelik olmaktan çıkıyor.

Tüketicilerin ihtiyaçları ve değişen talepleri doğrultusunda geliştirilen Bingo Parfümsüz Sıvı Deterjan, dermatolojik olarak onaylanmış, parfüm ve boya içermeyen içeriği ile hassas ve alerjik bünyelere özel olarak üretildi.


  

Vodafone'da ay sonunda kullanılmayan dakikalar artık yanmıyor
Nurhayat Dacia basın toplantısında ortalığı birbirine kattı
Futbolu taraftar gözüyle anlatan kitap
Sonsuz enerji adidas BOOST ile başlarıyor
  • ARAMA