Sektörel
06.11.2014 09:30

TEB Yıldız Bankacılık'tan yeni reklam kampanyası: "Yıldızın Parlasın"

TEB Yıldız Bankacılığın yeni reklam kampanyası, "Yıldızın Parlasın" sloganı ile ekranlarda yerini aldı. Yeni reklam kampanyasında TEB Yıldız Priority Card'ın sunduğu ayrıcalıklar, Selahattin karakteriyle kullanıcıların yıldız falınıza bakılarak anlatılıyor.


Türk Ekonomi Bankası (TEB) müşterilerinden varlık toplamının aylık ortalaması 75 bin ile 500 bin TL arasında olanlara özel hizmet sunan TEB Yıldız Bankacılığın yeni reklam kampanyası Selahattin karakteriyle başladı. "TEB Yıldız Priority Card'ın sunduğu ayrıcalıklardan hangisi en çok kime uygun?" sorusuyla başlayan projede, sorunun cevabını, Olgun Şimsek'in canlandırdığı Selahattin karakteri kullanıcıların yıldız falına bakarak veriyor.

TEB Yıldız Priority Card sahipleri, havaalanında ücretsiz lounge hizmetinden yurt dışı alışverişlerinde ekstra taksitlere, ücretsiz kuru temizleme hizmetinden motovale hizmetine kadar birçok ayrıcalıktan faydalanıyor. Kart kullanıcılarına kendilerini özel hissettirecek bu fırsatlar, geleneksel mecraların yanı sıra bir mikro-site etrafında kurgulanan entegre bir kampanya ile de eğlenceli şekilde tanıtılıyor.

Projede sistem oldukça basit işliyor. www.selahattinleyildizfali.com adresine giren kullanıcı, doğum tarihini ve ismini kutucuklara yazıyor; ardından Selahattin isme özel şekilde hitap ettiği bir videoda kullanıcının yıldız falına bakıyor ve onlar için en uygun olan TEB Yıldız Priority Card ayrıcalığını anlatıyor.

Kampanya Manajans/JWT imzasını taşıyor.

Reklam filminin künyesi

Reklamveren:  TEB

Reklamveren Ekibi: Zeynep Demirkol, İlke Erdener, Ezgi Canalp

Ajans: Manajans/JWT

Yaratıcı Ekip: Tuğbay Bilbay, Sami Basut, Murat Yaylagül, Renan Erdener

Müşteri İlişkileri: Fulya Özarı, Barış Alemdar, Didem Kurt, Ayşenaz Altınöz

Ajans Prodüksiyon: Şafak Serter, Açelya Ülkümen, Ahmet Bayık

Dijital Ekip: Emre Süvari, Gökhan Akıncı, Sercan Derin, Aytaç Şahin

Fotoğrafçı: Emre Doğru

Medya Ajansı: OMD

 

Bilgi için: Medyaevi İletişim / Pınar Sile Özbaş-Burçak Demirel: 0212 351 9181 / 126&128 

 

 


 

BSA dijital korumacılığın yayılmasını durdurmak için ileriye dönük ticaret gündemi öneriyor
Dijitalde dünya liderliği için daha çok icat çıkarılmalı
Emirates Lounge 10 yaşında
Türkiye’nin en büyük sandviç fabrikası Dudullu’da açıldı
  • ARAMA