Teknoloji
10.12.2013 11:21

Girişim Fabrikası Yunanistan'da

2011 yılından bu yana girişimcilerin fikir aşamasından iş kurma aşamasına en hızlı şekilde ulaşmalarına yardımcı olan Girişim Fabrikası Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, Kasım 2013 itibarıyla Yunanistan Industry Disruptors-Game Changers (ID-GC) ile birlikte bir hızlandırma programı olan “Disrupt Startup Scale Up Founder Bootcamp” i başlatıyor.

 

 23-24 Kasım 2013’te Yunanistan’da Disrupt Startup Scale Up etkinliğinde yaklaşık 1000 kişiyle gerçekleşen bir workshop ile duyurusu (*) yapılan “Disrupt Startup Scale Up Founder Bootcamp” Programı, Yunanistan-Türkiye arasındaki ilk girişimcilik işbirliği olacak.

 

Yunanistan’da girişimci ekosistemini geliştirmek ve işbirliğini artırmak için başvuruları 15 Aralık’ta başlayacak olan Disrupt Startup Scale Up Founder Bootcamp, iki ülke arasındaki girişimci değişimini de hedefliyor. Online başvuru sonrasında seçilerek yarı finale kalan ekipler, Özyeğin Üniversitesi Girişimcilik Merkezi Direktörü İhsan Elgin’in vereceği eğitimi almaya hak kazanacak.

 

Yarı finalistler arasından jüri tarafından seçilecek 3 ekip, Türkiye’de Girişim Fabrikası’nın inkübasyon, mentor desteği alma ve network’üne erişim hakkının yanı sıra Girişim Fabrikası Demo Günü’nde girişimlerini sunma ve yatırım arama fırsatını yakalayacak.

 

*https://www.eventora.com/en/Events/disrupt-st

 


 

TÜRKİYE DİJİTAL DÖNÜŞÜME ÇOK HEVESLİ
Siemens, 34. Ulusal Radyoloji Kongresi'ne Destek Verdi
2019’un dijital trendleri neler olacak?
Bataryanız sizi yarı yolda bırakmasın
  • ARAMA