Yaşam
10.12.2013 08:50

Deri Cekette Bordo Mevsimi

Derimod ince detaylarla zenginleştirdiği ceket koleksiyonuyla fark yaratmaya devam ediyor. Derimod deri ceket koleksiyonunda “bordo” sezonun en trend rengi olarak ön plana çıkıyor.


Deri cekette sezonun en gözde modelleri sezonun en trendy renkleriyle Derimod vitrinlerinde buluşuyor. 2013-2014 kış sezonunda bordo tüm renkler arasından sıyrılıp ön plana çıkmayı başardı. Pantolon, etek veya elbiselerle rahatlıkla kombine edilebilen bordo deri ceketler bu kış gardrobların olmazsa olmazları arasında yer alacak.  

 

Siyah, kahverengi, camel, gri gibi farklı renklerle rahatlıkla kullanılabilen bordo deri ceketler, farklı tasarım alternatifleriyle de göz dolduruyor. Derimod geniş deri ceket koleksiyonunda yer alan “biker” olarak bilinen motorcu montlarının yanı sıra dikiş ve aksesuarlarla zenginleştirilen modeller, bordo renk ile buluşarak kış ayları için şık ve asil bir stil yaratma imkânı da sunuyor.

 

Özellikle çıkartılabilen kürk yakalar sayesinde deri ceketler, hem spor hem klasik hem de romantik kombinasyonlara kapı aralıyor. 


    

Rüştü Reçber adidas'ın sponsor olduğu sosyal sorumluluk projesini tanıttı
Çocuğunuzla bol bol oyun oynayın
Kadına şiddete karşı İstanbul Sözleşmesi yürürlüğe giriyor
LoL TV'nin Yıldızı Belli oldu!
  • ARAMA