Teknoloji
09.10.2014 11:00

LG MiniBeam projektör ile kişisel sinema deneyimini yanınızda taşıyın

Değerli Basın Mensubu;
 
Yeni Bluetooth MiniBeam Projektör, tüm kullanıcılara her yerde yanlarında taşıyabilecekleri bir multimedya deneyimi sunuyor. LG mini projektör ile maksimum mobilite ve en kaliteli projektör deneyimini yaşayın.
 
Saygılarımızla, 
 
Gamze Özçelik
Caretta İletişim
 

Yeni Bluetooth MiniBeam Projektör, tüm kullanıcılara her yerde yanlarında taşıyabilecekleri bir multimedya deneyimi sunuyor. LG mini projektör ile maksimum mobilite ve en kaliteli projektör deneyimini yaşayın.

 

LG Electronics çok yönlü Bluetooth MiniBeam projektörünü (taşınabilir LED PW700) Ekim ayında Türkiye’de piyasaya sunuyor. Her yere taşınabilen bu eğlence çözümü Bluetooth bağlantı özelliği sayesinde bütün düz yüzeylere en net ve temiz görüntüleri yansıtabiliyor. PW700 yüksek kalitedeki sesleri Soundbar, ev sinema sistemleri ve kulaklıklar da dahil her türlü bluetooth bağlantılı cihaza iletebiliyor.

 

Oldukça küçük boyutlara sahip PW700 sadece 172mmx117mm ölçüleri ve 580 gram ağırlığıyla bir su şişesinden daha az yer kaplıyor. PW700, 700 ANSI-Lümen parlaklık, 100,000:1 kontrast oranı ve 1280x800’lük keskin çözünürlük oranı sayesinde oturma odanızın duvarı, yatak odanızın tavanı, garajınızın kapısı ya da bir binanın duvarı gibi bir çok farklı alanı sinema deneyimi yaşayabileceğiniz bir alana çeviriyor. Ekran paylaşımı özelliği sayesinde ise dizüstü bilgisayarlar ve akıllı telefonlardaki içerikleri kolay ve hızı bir şekilde yansıtabiliyor.

 

LG Electronics’in Ev Eğlence Sistemleri Bölümü Kıdemli Başkan Yardımcısı In-kyu Lee ürünle ilgili şunları söyledi: “LG Bluetooth MiniBeam, kişinin istediği her yere yanında götürebileceği bir kişisel sinema ürünü. İç ya da dış mekan fark etmeksizin nerede olursanız olun, bir film izlerken ya da müzik dinlerken çok yönlü bir deneyim yaşacaksınız.”

 

Yeni LG PW700 Ekim ayı itibariyle 1899TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ile tüm Türkiye’de kullanıcıların beğenisine sunuluyor.Finans şirketleri dolandırıcılıktan korunmak yerine sonuçları hafifletmeyi seçiyor
Tabletler korunmasız
Samsung Galaxy S6'nın 9 yeni özelliği
Soykırım propagandasına siber takip
  • ARAMA