Yaşam
10.12.2013 09:30

Ninja Kaplumbağalar Leonardo ve Raphael Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi'nde

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi sevilen Ninja kahramanlar Leonardo ve Raphael’i  çocuklarla buluşturuyor. Tüm çocukların ücretsiz katılabilecekleri etkinlik 14-15 Aralık tarihinde Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nde.


Ünlü Ninja Karavan’ını yer alacağı etkinlikte çocuklar; “Ninja Olmak” için workshopa katılacak, Leonardo ve Raphael ile tanışacak ve fotoğraf çektirebilecekler. Fotoğrafların anında hediye edildiği etkinlikte çocuklar Ninja olmanın keyfini yaşayacaklar!  Etkinlikte dağıtılacak göz bantları da Ninja Kaplumbağalar’dan onlara hediye.


 
Uzun yıllardır çok sevilen Ninja Kaplumbağalar karakterleri Donatello, Michelangelo, Leonardo ve Raphael yenilenmiş temaları ve son teknoloji ile üretilen yeni çizgi filmi ile çocukların en sevdiği karakterler olmaya devam ediyor.


 
Carrefour Bursa AVM, bin 900 metrekarelik bowling salonu ve bin 500 koltuk kapasiteli 6 salonlu sinemasıyla Bursa’da yalnız alışverişin değil aynı zamanda eğlencenin de merkezi konumunda. 2011’den beri yenilenen yüzüyle Bursalılara hizmet vermeye devam eden Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, 100 bin metrekare alan üzerine kurulu yapısı ve 10 bin metrekarelik alana sahip CarrefourSA Hipermarket ile Teknosa, Bimeks, Koçtaş, Yataş, Flo, Koton, LCW, DeFacto, Joker gibi büyük mağazaların yanı sıra yerli ve yabancı 131 markaya, Bursa’daki en çeşitli yeme içme alternatiflerine ve eğlence birimlerine tek çatı altında kolayca ulaşmanızı sağlıyor.

 Çocuk gelişimi için doğru oyuncak şart
Tatile düşkünüz ama nereye gideceğimizi bilmiyoruz
Kültürler arası diyalog için 3 Milyon Avro destek
Hediyen Adidas'tan!
  • ARAMA