Otomotiv
06.12.2013 10:10

Avea ve TTNET Müşterileri, Daha Güvenli Bir Sürüşe Yüzde 20 Pirelli İndirimiyle Sahip Oluyor

Avea ve TTNET, yepyeni marka işbirlikleriyle müşterilerine her alanda avantajlar sağlamaya devam ediyor. 31 Aralık 2013 tarihine kadar Pirelli’den otomobil, 4x4 veya hafif ticari araç lastiği satın alan tüm Avea ve TTNET müşterileri, lastiklere yüzde 20 indirim ile sahip oluyor.

Hayatın her alanında gerçekleştirdiği farklı marka işbirlikleriyle milyonlarca müşterisine ayrıcalıklar sunan Avea, Pirelli kampanyasıyla müşterilerinin güvenli bir sürüşe en uygun fiyatlarla sahip olabilmelerini sağlıyor.

 

31 Aralık 2013 tarihine kadar Pirelli Yetkili Satıcıları’ndan otomobil, 4x4 veya hafif ticari araç lastiği alan tüm Avea ve TTNET müşterileri, yüzde 20 indirim avantajından yararlanacak.

 

Pirelli indiriminden yararlanmak isteyen Avea müşterileri; PIRELLI yazıp 5060’a; TTNET müşterileri ise PIRELLI boşluk TC Kimlik numaralarını yazıp 6606’ya kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabilecek.

 

Kampanyadan yararlanmak için SMS gönderen Avea ve TTNET müşterilerinin, cep telefonlarına gelen şifreyle Pirelli Yetkili Satıcıları’na başvurmaları yeterli olacak.

 


 

Kış lastiğinde yeni genelge yayınlandı
Ford'un aralık kampanyaları doludizgin
“Yılın Otomotiv Şirketi” Oyak Renault oldu
Ford karanlık yollarda canlıları algılayan yeni aydınlatma teknolojisini tanıttı
  • ARAMA