Sektörel
06.12.2013 09:51

Accenture, Müşterilerinin Büyümelerine İvme Kazandıracak

Accenture, sektöre yön veren Dijital Pazarlama, Analitik ve Mobilite hizmetlerini tüm dünyada “Accenture Dijital” altında birleştiriyor. Accenture’dan Michael R. Sutcliff Accenture Dijital’in yeni grup lideri.
 

Accenture Dijital; müşterilerine dijital strateji geliştirmekten, müşteriler adına dijital teknolojiler uygulama ve dijital süreçler çalıştırmaya kadar kapsamlı bir iş ve teknoloji hizmeti sunuyor olacak. Aynı zamanda müşterilerine mobil ve birbiri ile bağlantı içinde olan cihazlardan en üst düzeyde yararlanmada, analitik kullanarak verilerden öngörüler elde etmede ve müşteri deneyimlerini  zenginleştirmede yardımcı olacak.

 

Accenture Global CEO’su Pierre Nanterme Accenture Dijital’in kurulması ile ilgili olarak  “Dijital dünya, müşterilerimizin iş yapma biçimini kökten değiştirdi. Bu değişim müşterilerimizin; kendi müşterileriyle, bireylerle ve tedarikçilerle nasıl etkileşime girdiklerinden çalışanlarını nasıl yönettiklerine kadar geniş bir iş yapış biçimini kapsıyor.” şeklinde konuştu. Nanterme “Günümüzde artık uzun vadeli başarı elde etmek isteyen her şirket dijitalleşmeli. Accenture olarak İnteraktif, Analitik ve Mobilite’ye önemli ölçüde yatırım yaptık ve şimdi müşterilerimizin hızla değişen iş ortamında rekabet edebilmelerine yardımcı olmak için baştan uca entegre dijital yetkinlikliğimizi lanse ediyoruz.” diye ekledi.

 

Yirmi üç bin çalışanı ile hizmet verecek olan Accenture Dijital; Accenture’ın bulut, sistem entegrasyonu ve işletme uygulama yetkinliklerini derinleştirerek ve geliştirerek, müşterilerinin dijitali şirketlerine tüm yönleriyle entegre etmelerine ve ticari faaliyetlerini dönüştürmelerine olanak sağlıyor.

 

Accenture Dijital’e yeni atanan Grup Lideri Michael R. Sutcliff, “Sektördeki deneyimimiz ve geniş küresel faaliyet alanımız ile dijitalin her alanında kusursuzca çalışma yetkinliğimiz, bize güçlü bir rekabet avantajı sağlamaktadır.” şeklinde konuştu. 

 


 

EGD Gecesi'nde 2014 yılı öngörü ve hedefleri masaya yatırıldı
Kadınlar iş sağlığı ve güvenliğinde de iddialı
‘Y Kuşağı İşadamları’ gelenekleri değiştiriyor
Milli takım iklimlendirme sponsoru Daikin oldu
  • ARAMA