Teknoloji
27.08.2014 10:00

Beş yıldır lider tanımlanıyor

Bağımsız analiz şirketi Quocirca’nın 2014 yılı global MPS analiz raporu açıklandı. Xerox, yönetilen baskı hizmetleri alanında beşinci kez dünya lideri olarak tanımlandı.


Dünyanın önde gelen teknoloji ve iş süreç yönetimi şirketi Xerox, şirketlerin baskı altyapısını ve iş akışlarını Yönetilen Baskı Hizmetleri ile optimize ediyor, onların iş süreçlerini kolaylaştırarak işlerini geliştirmelerine yardımcı oluyor. Avrupa ülkeleri odaklı saygın bağımsız analiz şirketlerinden Quocirca’nın Yönetilen Baksı Hizmetleri Raporu’na göre Xerox, üst üste beşinci kez bu alanda dünya lideri seçildi.

 

Quocirca’nın raporuna göre,  Xerox’un liderlik pozisyonu rekabetçi bir pazarda güçlü olmasının sonucudur. Sürekli bir gelişme ve yatırım içeren Yönetilen Baskı Hizmetleri lideri olabilmek için, derinliği ve ölçeğine göre ofis araçlarına ve üretim baskı hizmetlerine düzenli yatırım yapmak gerekiyor. Xerox’un sunduğu çözümler, içinde BT ve iş süreçleri hizmetlerinin de olduğu geniş bir yelpazede değerlendiriliyor. “Xerox Yönetilen Baskı Hizmetleri pazarında güçlü ve köklü referanslara sahip” diyen, Quocirca Direktör Yardımıcısı Louella Fernandes, “Özellikle de  geçtiğimiz yıllarda piyasaya sunulan Xerox ConnectKey platformunu kullanan, mobil iş akışı otomasyonunu da sağlayan yeni Xerox ürünleri hem donanım hem yazılım anlamında Xerox’un bu alandaki liderliğini daha da belirginleştirdi. Xerox’un yenilkçi çözümleri, Doküman Yönetimi ve Yönetilen Baskı Hizmetleri arasında daha fazla sinerji oluşturulmasını sağlıyor” dedi.

 

“Bilgi, hem kağıt hem dijital olarak kurumlarda katlanarak büyümeye devam ediyor, bu nedenle bilgiyi yönetmek de gittikçe zorlaşıyor” diyen Xerox Global Doküman Dış Kaynak, Kıdemli Başkan Yardımcısı Don Dixon, “Quocirca raporu yeni hizmetler yoluyla verimlilik kazandırma becerilerimizi takdir ediyor. Sunduğumuz yenilikler her ölçekten şirketin bilgi taleplerini yönetiyor, onların asıl işlerine odaklanmalarını sağlıyor” dedi.

 

Uzun zamandır Yönetilen Baskı Hizmetleri pazar lideri olan Xerox teknoloji ve doküman yönetimi uzmanlığını iş süreçleriyle birleştiriyor. Güvenli BT dış kaynak  altyapısı ve her zaman açık iş yeri anlayışıyla şirketlere verimlilik ve iş sürekliliği sunuyor.

 

Xerox, yönetilebilir baskı hizmetleri ile her ölçekteki şirketlerin operasyon maliyetlerinde yüzde 30’a varan tasarruflar yapmasını sağlıyor. Xerox, verdiği hizmetlerle şirketlerin müşteri memnuniyetini ve güvenilirliğini artırıyor. Sabit giderlerini ve stok maliyetlerini azaltıyor. Çevreye duyarlı hızlı bir iş akışı sağlamasına yardımcı oluyor. Xerox, aynı zamanda firmalardaki ofis ekipmanlarının enerji kullanım maliyetlerini ve kağıt tüketimini de ciddi oranlarda aşağıya çekiyor.


    

Telefon ekranınızın kırılmasından korkmayın
Yeni HTC ONE A9 ile mükemmelin peşinde
Google Bilim Fuarı 2015'e başvurular başladı
BASIN BÜLTENİ: Avea'nın teknoloji üssü 'Ar-Ge Merkezi' 3 yaşında
  • ARAMA