Diğer
27.08.2014 10:00

Tribal etki güzelliğinizde

Belirgin gözler, nude dudaklar, toprak tonlarındaki geçişler… Sakin, gizemli ve etkileyici olmak isteyen ve bunun için önce vahşi doğadan ilham alan kadınlar, Sephora ürünleriyle doğal güzelliklerini ortaya koyuyor.  


Sephora CC Creme

Lezzetli “Mocha frappe” gibi görünen bu şeffaf tüp içerisindeki CC krem, yeni nesil bir BB krem olarak dikkat çekiyor. Nemlendirici, pürüzsüzleştirici, koruyucu, dengeleyici, leke giderici bir bakım olmanın ötesinde CC krem, cilt yüzeyini temizliyor, küçük kusurları düzeltiyor ve cildin kusurlarını kapatıyor.

Fiyat: 59,90 TL

 

Bronzing Powder

Sephora bronzlaştırıcı pudra, kadınlara Brezilya sahillerinde bronzlaşmış gibi bir görünüm sağlıyor. Tropikal desenli kabartmalı pudra, ambalajıyla da enerji veriyor.

Fiyat: 49,90 TL.

 

Sephora Rouge Infusion

Ultra yoğun yapısı ile uzun süre kalıcılık sağlayan Rouge Infusion, özel teknolojisiyle de dudaklarda yapışkan bir his uyandırmadan ve kalıntı bırakmadan mükemmel renk tonu sağlıyor. 14 renk seçeneğiyle doğal, canlı ve çekici bir ruj deneyimi sunan Rouge Infusion, kolay uygulanabilir yapısıyla da dudaklarda 10 saate kadar kalıcılık sağlıyor. 

Fiyatı : 39,90 TL

 

Velvet Eyeshadow Waterproof  - /16H

Sephora waterproof krem far, bir fardan beklenenden fazlasını sağlıyor. Kapatıcı etkiye sahip ürün, yumuşak ve ipeksi dokusuyla güzel gözler ve sofistike görünüm için tüm istekleri karşılıyor. Kadifemsi yapısıyla kolay sürülen ürün, 16 saat boyunca kalıcılık sağlıyor.

Fiyat: 36,90 TL


     

Starbucks 10.Yıl Ayşe Arman'la e-kitap Lansmanı
Victoria's Secret meleklerinden ilham alan koku
Şıklığı tamamlayan çamaşırlar
Tergan'da bayram sevinci
  • ARAMA