Diğer
05.12.2013 10:05

Pınar Aç-Bitir Herkese Tam Gelir

Türk gıda ve içecek sektörünün öncü ve yenilikçi markası Pınar, Aç-Bitir paketleriyle taze, hijyenik ve düzgün dilimlenmiş salam keyfini dilediğiniz her an sofranıza taşıyor.


Tek seferde bitirilebilen paketlerde raflardaki yerini alan Pınar Aç-Bitir, salam, sucuk ve sosisi de tek öğünlük gramajlarda sunarak kahvaltı, öğlen ve ara öğünler için pratik bir çözüm oluyor.

Sadece ameliyathanelerde sağlanabilen özel ‘Clean Room’ odalarda el değmeden dilimlenip paketlenen Pınar Aç-Bitir, ilk anki tazeliğini sofranıza gelene kadar koruyor. Salam dilimlemekle vakit kaybetmek istemeyenler ve salamın ilk açıldığı anki tazeliğini her seferinde arayanlar için besleyici ve hızlı bir çözüm olan Aç-Bitir, farklı damak tatlarına özel hindi salam, dana macar salam ve hindi fıstıklı salam çeşitleriyle sunuluyor.

Ne eksik ne fazla! Pratik bir öğün için bir paket Aç-Bitir tam gelir

1 öğüne “tam yetecek” kadar paketlenen Pınar Aç-Bitir salamlarını, tek bir seferde bitirebilir, böylece salamlarınızın kuruyup ziyan olmasını engelleyebilirsiniz. Pınar Aç-Bitir ile tüketicilerine her öğünde taze ürün sunmayı garanti ediyor. 
 

 

ihsanoğlu seçimi İstanbul'daki Koordinasyon Merkezi'nde takip edecek
Arda Turan fırtınası Magista ile esmeye devam edecek
Penti'den Kırmızının Uğuru
İstanbul'un Büyüleyici Semtleri, Divan'ın Yılbaşı Sepetlerinde
  • ARAMA