Sektörel
25.08.2014 08:00

Allianz Türkiye kurumsal iletişim ekibini güçlendiriyor

Türkiye’nin lider sigorta markası Allianz, iletişim ekibini güçlendiriyor. Özlem Özer, Allianz Türkiye’nin, iç iletişim stratejisinin oluşturulması ve uygulamasından sorumlu olacak.


Dünyanın lider sigorta ve emeklilik şirketi Allianz, Türkiye’de güçlenmeye devam ediyor. Bu doğrultuda, markanın Türkiye’deki yeni atamalarından biri de Özlem Özer oldu. Allianz Türkiye Kurumsal İletişim Departmanı’nda İç İletişim Müdürü olarak göreve başlayan Özer, Allianz çatısı altında yer alan tüm şirketlerin iç iletişim stratejisinin oluşturulması ve uygulamasından sorumlu olacak.

Özer, lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nde tamamladıktan sonra, aynı üniversitede Pazarlama İletişimi alanında yüksek lisans eğitimi aldı. Kariyerine 2007 yılında Zarakol İletişim’de başlayan Özer, kurumsal iletişim alanlarında birçok farklı sektörde hizmet verdi. Yapı Kredi Bankası’nda Basın İlişkileri ve İç İletişim Yöneticisi olarak çalışan Özer, Allianz’a katılmadan önce OMV Petrol Ofisi’nde Kurumsal Marka ve İç İletişim Müdürü olarak görev yapıyordu.


 

“Yılın SAP Dönüşüm Projesi Ödülü”nün sahibi Türk Telekom Grubu oldu
Yılın İş İnsanları Ödülleri sahiplerini buldu
E-İmza sayısı son bir yılda %66 arttı
Samsung Electronics, 2015 ATD Best Awards’dan ödülle döndü
  • ARAMA