Otomotiv
04.12.2013 09:40

Türkiye'de İlk Kez Otobüs Seferleri Takip Edilecek

Nilüfer Turizm, yolcularının güvenliği ve operasyonel faaliyetlerinin verimliliği için Türkiye’nin ilk ve tek mobil operatörü olan FiloTürk’ü tercih etti. Nilüfer Turizm, FiloTürk ile yaptığı işbirliği sayesinde, seyahat güvenliğinin ve yolcuların seyahat konforunun arttırılmasını, beraberinde de tasarruf sağlamayı hedefliyor. 


Türkiye’nin en büyük seyahat şirketlerinden Nilüfer Turizm, otobüs filosu için FiloTürk’ten araç takip ve filo yönetimi hizmeti almaya başladı. FiloTürk tarafından sağlanan üstün özellikli yol bilgisayar sistemi sayesinde araçlarının 7/24 takibini yapabilen Nilüfer Turizm, aynı zamanda tüm araçların konumu, ihlal ve bakım durumları, araçlarının rölantide çalışma süreleri, yakıt ve devir bilgileri gibi etkin bilgilere anında ulaşabiliyor.

 

Türkiye’de İlk Kez Otobüs Seferleri Takip Edilecek

FiloTürk’un sunduğu Sefer Takip ve Kontrol Sistemi ile Türkiye’de ilk kez Nilüfer Turizm, şehirlerarası otobüs seferlerinin takip ve kontrolünü sağlayabilecek. Bu sayede durak ve mola lokasyonlarına zamanında varışların kontrolünü gerçekleştirilecek olan Nilüfer Turizm, aynı zamanda konforlu seyahat kontrolü de sağlayacak. FiloTürk tarafından sunulan hizmetle yolcu yakınları da otobüsün anlık lokasyonu, tahmini varış süreleri ile ilgili bilgilendirilebilecek.

 

Yol ve Yolcu Güvenliği Sağlayacak, Tasarruf Edecek

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Mobiliz A.Ş Genel Müdürü Adil Masaracıoğlu, “Nilüfer Turizm ile yaptığımız bu işbirliğinden çok memnunuz. Kendi alanında Türkiye’nin en büyük gruplarından biri olan Nilüfer Turizm’e araç takip ve filo yönetim sistemi konusunda entegre çözümler sunuyoruz” dedi.

 

Nilüfer Turizm’in, FiloTürk’ün araç takip sistemi sayesinde araçları ile ilgili önemli verilere ulaşabildiğini vurgulayan Masaracıoğlu, “Nilüfer Turizm, sunduğumuz sistem sayesinde, hız sınırlarını tanımlayabiliyor ve sürüş performansı takibi ile karayolu seyahatlerinde yol-yolcu güvenliği sunuyor. Teknolojinin sağladığı kolaylıklarla, yolcuların güven içerisinde konforlu bir şekilde seyahat etmesini ve yolcu yakınlarının seyahat hakkında bilgilendirilerek huzurlu bir şekilde beklemelerini sağlıyor. Ayrıca şirketin işletme giderlerini de kontrol altına alarak, yakıt giderlerinden büyük tasarruf imkanı sunuyor.”dedi.

 

Sektör ihtiyaçlarına cevap veren entegre sistem ve çözümler üreten FiloTürk, sektörlere özel sunduğu entegrasyon ve raporlama hizmetleri ile şirketlerin araçları üzerindeki kontrollerini artırırken araçlarla ilgili pek çok bilgiye anında erişebilmelerine olanak veriyor. Bu sayede şirketlerin yakıt, bakım ve onarım maliyetleri önemli ölçüde düşerken iş planlamaları ve operasyonel faaliyetlerinde en verimli sonuca ulaşılıyor.


   

SEAT’tan Leon ve Ibiza modellerinde yaz sonuna özel fırsatlar
Otokar'dan Bir İlk Daha
Audi'den Araç Teslim Rekoru
LASİD'den sürücülere bayram tatili uyarısı
  • ARAMA