Diğer
03.12.2013 08:00

Philips Kazanlı Akıllı Ütülerde İndirim

Akıllı çip teknolojisiyle bütün kumaşlar için ısı ayarını otomatik olarak yapan ve kullanım talimatını gereksiz kılan  Philips Kazanlı Akıllı Ütüler, 31 Aralık 2013 tarihine kadar 100 TL indirimle satışa sunulacak.
 


En inatçı kırışıklarda bile mükemmel sonuçlar alınmasını sağlayan, tüm hassas kumaşları yakmadan ve bozmadan ütüleyen Philips Kazanlı Ütü Ailesinden GC8620, GC8635, C9222, GC9246 ve GC9545 modellerini Aralık ayının sonuna kadar 100 TL indirim ile satın almak mümkün.

Ütüleme talimatlarına son veren Philips Akıllı Ütü Ailesi, ütünün ısınmasını ya da soğumasını beklemeye gerek kalmadan, farklı kumaşları ard arda ve hızla ütüleyebilmenizi sağlıyor. Tüm hassas kumaşları yakmadan ve bozmadan ütüleyen Akıllı Ütülerin sırrı, Akıllı Çip Teknolojisi’nde saklı. Buharın ütü tabanından çıkana kadar her zaman en uygun sıcaklıkta kalmasını sağlayan bu teknoloji, ütünüzün damlatacak kadar soğuk ya da kumaşınızı yakacak kadar sıcak olmasını engelliyor.  Böylece yüksek basınçlı buharla hem mükemmel bir ütü sonucu elde ediyorsunuz hem de kumaşlarınızı koruyorsunuz.

Philips Akıllı Ütülerin ısı ayarını ortadan kaldırması, kullanımlarını da kolaylaştırıyor: Üzerinde açma/kapama tuşu dışında hiçbir tuş bulunmayan Philips Akıllı Ütüler, 40 derecelik kazan açısı sayesinde bilek ağrısını önlüyor, kordon ve prizlerin saklandığı bölmesi sayesinde de estetik bir görünüm sunuyor. Aynı zamanda kullanıcıya, kireç temizleme uyarı ışığı sayesinde kireç temizleme zamanının geldiğini hatırlatıyor ve ütünüzün ömrünü uzatmanıza yardım ediyor.


     

MÜSİAD'dan provokasyon uyarısı
Decathlon'dan Yılbaşı Hediyesine Uygun Sportif Ürünler
Nescafe Dolca Gusto ile 30'dan fazla kahve bir makinede
Yeni yılda Sevdiklerinize Güvence Hediye Edin
  • ARAMA