Diğer
03.12.2013 07:45

Lee® Stretch Deluxe, Sezon Trendlerini Belirliyor

Amerika’nın ünlü denim markası Lee®, baştan çıkarıcı bir mesaj taşıyan yeni sezon koleksiyonunda, feminen kumaşları, yalın çizgileri ve modern bir işçiliğiyle kadınların vazgeçilemezi oluyor. Lee® koleksiyonda yer alan Stretch Deluxe serisi ile kadınlara konforun yanı sıra hareket etme özgürlüğü de sağlıyor. 


Lee®  Stretch Deluxe, bacak boyunu uzatan, kalçaları çekici gösteren ve gün boyu esnek kalarak şeklini koruyan denim tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Geçtiğimiz sezon öne çıkan ve kadınlar tarafından büyük beğeni toplayan seri, sadece esneyen değil, esnedikten sonra şeklini koruyan yüksek kaliteli İtalyan kumaşlarıyla farkını ortaya koyuyor. Gösterişli bir
yumuşaklığa ve güzelliğe sahip bu kumaşlar, yeni sezonda herkesi memnun edecek farklı kesimlerle geliyor. Yeni yıkamalar arasında, temiz ve sofistike bir görünüme sahip, süper koyu renkli One Wash Indigo denim ve manuel bir şekilde hazırlanan doğal bir görünüme sahip Green Sapphire’de yer alıyor. 

Kaplamalı denimler ise bordo, kristal ve yeşil olmak üzere 3 farklı renkte dikkat çekiyor. Giymesi kolay ve yumuşak bu jeanler, pürüzsüz bir yüzeye, hafif bir parlaklığa ve eşsiz bir deri görünümüne sahip.

 Serra'dan Büyülü Deneyim; Lotus
Twigy'nin yeni yıl totemi
Genç ve Güzel Model Adayları En İyi Olmak İçin Yarışacak
Aralık'ta Matt Damon Her Perşembe Moviemax Stars HD'de
  • ARAMA