Sağlık
07.07.2014 15:30

Yataş'tan klima etkili kaliteli uyku deneyimi sunan Legend Climatic Yatak

Yataş’ın uyku dünyasında üstün teknolojisiyle ön plana çıkan yeni yatağı Legend Climatic, hem kişiye özel termal konfor sunuyor hem de omurgayı doğru şekilde destekleyerek kaliteli uyku sunuyor.  Anti-alerjik özelliğe de sahip Legend Climatic yatak, özel kapitone deseni, kraliyet armalı saten kumaşı ve hacimli görünen kenar bordürü sayesinde farklı tasarımıyla da yatak odanıza ayrı bir hava katıyor.

 


 

Yataş’ın, en doğru omurga desteğiyle kaliteli bir uyku deneyimi sunan Royal Serisine ait Legend Climatic yatağı, Monoblock Solid Core teknolojisi ve Adaptive kumaş teknolojisiyle öne çıkıyor.

Monoblock Solid Core teknolojisi sayesinde güçlü omurga desteği sunan yatak, Adaptive kumaş teknolojisi ile de kişiye özel klima etkisi sunuyor.

Sıcaktan bunalmadan uyuyun…

Legend Climatic yatakta kullanılan Adaptive™ kumaş teknolojisi ise vücut sıcaklığını algılıyor, ortamdaki ısı arttıkça su ve nem tahliyesi hızını artırıyor. Düşük sıcaklıklara az, yüksek sıcaklıkta fazla soğutarak adeta bir klima etkisi sunuyor.

Aynı ortamda kadınlar üşürken erkekler terleyebilir. Legend Climatic yatak kadın ve erkek için ayrı termal konfor özelliği sunar. Başka bir deyişle Adaptive kumaş teknolojisi kişiye özel çalışır, sıcaktan bunalmadan konforlu bir uyku sunar.

Sıradan kumaşlara göre nemi %67’ye varan oranda daha fazla dağıtan Adaptive™ teknolojisi, 2013 yılı Interzum ‘Akıllı Malzeme ve Tasarım’ ödülüne sahip bulunuyor.

Bel ve sırt ağrısı olanlar için birebir…

Yataş yatakları arasındaki en sert yatak olarak seriye katılan Legend Climatic, bel ve sırt ağrılarından mustarip olanlar için sert bir uyku yüzeyi sunuyor.

Monoblock Solid Core teknolojisi sayesinde vücuda farklı noktalarda ihtiyacı olan uygun desteği sağlar, yıllar boyunca da ilk günkü konforunu korur.

Akar ve bakterilere geçit yok!

Legend Climatic Yatak’ın bir başka dikkat çeken özelliği de Hycare teknolojisine sahip olması; böylece Legend Climatic yatak toz akarları ve bakterilere karşı güçlü bir koruma sağlıyor. Anti-alerjik özelliğe sahip olan yatak, bakteri kaynaklı kötü koku oluşumunu engelliyor.

Legend Climatic Yatak, sahip olduğu üstün teknolojik özelliklerin yanı sıra özel kapitone deseni, kraliyet armalı saten kumaşı ve hacimli görünen kenar bordürü sayesinde tasarımıyla da beğeni topluyor.

 


   

İş hayatında beslenmenin incelikleri
Sıcak havalarda yüksek tansiyon ve kalbe dikkat
Kilo artışı ve halsizliğinizin nedeni tiroit olabilir
Renkli gözlüler güneşte daha dikkatli olmalı
  • ARAMA