Yaşam
04.07.2014 13:30

Pepsi'den "PEK YAKINDA"da rol alma fırsatı...

Son dönemin en gündemde olan filmiyle iş birliği yaparak Cem Yılmaz’ın son filmi “Pek Yakında”nın ana sponsoru olan Pepsi’den eğlenceli ortaklığın ilk sürprizi! Pepsi, sevenlerine “Pek Yakında”filminde rol alma ve kahkahalarla dolu sete konuk olma fırsatı sunuyor.

 

 

 


Pepsi ‘Pek Yakında’ filminde, benzeri Hollywood yapımlarında gerçekleştirilen bir uygulamayı Türkiye’de ilk kez hayata geçirerek, ilginç bir sürprize imza atacak. “Pek Yakında”da rol almak veya çekimleri setten izlemek isteyen Pepsiciler, www.pepsiylepekyakindasetteyim.com adresinden ya da  #PepsiylePekYakindaSetteyim hashtag’inden başvuru yaparak, çok özel bir deneyim yaşayacak.

 

En çok beğeni alan 10 video arasından Cem Yılmaz tarafından seçilecek ilk 2 videonun sahibi, Ekim 2014’te vizyona girecek “Pek Yakında” filminde oyuncu olmaya hak kazanacak. Başvuruları 6 Temmuz’da sona erecek olan ve ilk 3 günde 1.450 kişinin başvurduğu yarışmanın kazananları ise 7 Temmuz günü www.pepsiylepekyakindasetteyim.com adresi üzerinden ve “Pek Yakında” filminin sosyal medya hesaplarından açıklanacak. Binlerce katılımdan kriterlere uygun olan çok sayıda video için oylama büyük bir heyecanla sürüyor.

 

Değerlendirmeler sonucunda ilk ikiye giren şanslı Pepsi severler Cem Yılmaz, Tülin Özen, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Ozan Güven, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Zerrin Tekindor, Hare Sürel, Ayşen Gruda, Ülkü Duru, Emin Gürsoy, Metin Coşkun, Tuğrul Tülek ve çocuk oyuncu Ata Berk Mutlu'nun rol aldığı “Pek Yakında” filminde oyuncu olmaya hak kazanacak. Finale kalan diğer katılımcılar da “Pek Yakında” filminin setine misafir olma şansına kavuşacaklar.  

 

 

 


     

bb- Lisca Beauty Slim Korse ile Zahmetsiz Zayıflama
Mutlu ilişkinin belirleyici temel 8 faktörü
Sağlığın asırlık dostu ıhlamur
Yaz sıcaklarına uygun hafif ve doyurucu çorba tarifleri
  • ARAMA