Otomotiv
29.11.2013 10:16

TLS Lojistik, Uluslararası Lojistik Eğitim Kampı'na Sponsor Oldu

TLS Lojistik, Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerinin düzenlediği Uluslararası Lojistik Eğitim Kampı etkinliğinin sponsorluğunu üstlendi. TLS Lojistik Genel Müdür Yardımcısı Aykut Yakalı, etkinliğin seminer bölümünde gençlere, Yeni Pazarlar ve Lojistik Stratejiler hakkında bir bilgi verecek.


Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerince kurulan Kalite ve Verimlilik Kulübü, her sene Uluslararası Lojistik Eğitim Kampı adıyla bir etkinlik organize ediyor. TLS Lojistik, gençlerin ileride çalışacakları lojistik sektörüyle şimdiden tanışmasını sağlayan bu önemli etkinliğin sponsorluğunu üstlendi. TLS LojistikGenel Müdür Yardımcısı Aykut Yakalı, etkinliğin seminer bölümünde gençlere bir konuşmayla seslenecek.

YTÜ Kalite ve Verimlilik Kulübü, bu yıl Uluslararası Lojistik Eğitim Kampı’nın dokuzuncusunu düzenleyecek. 2-7 Aralık 2013 tarihlerinde üniversitenin Beşiktaş kampüsünde düzenlenecek olan etkinlik, üç günlük seminer ve bir günlük teknik gezi ve atölye çalışmaları şeklinde planlandı. Etkinlik kapsamında bilgi yarışması ve etkileşimli eğitimler de düzenlenecek. Kulüp, yıllar içerisinde oluşturduğu ağ sayesinde 1 milyon öğrenciye ulaşmayı hedefliyor. Şehir dışından gelen konuklar için de konaklama imkanı sunuluyor.

Etkinliğin 3 Aralık Salı günkü konuşmacıları arasında TLS Lojistik Genel Müdür Yardımcısı Aykut Yakalı da bulunuyor. Yakalı, katılımcılara “Yeni Pazarlar ve Lojistik Stratejiler” konulu bir konuşma yapacak.Kış lastiği sertifikasyonuna sahip ilk yaz lastiği kliksa.com'da
Goodyear'dan bayram trafiğinde altın öneriler
Ford'un aralık kampanyaları doludizgin
Bakan Ergün, Türk Mühendislerinin Geliştirdiği Ford Courier'in Direksiyonuna Geçti
  • ARAMA