Ekonomi
27.11.2013 13:45

Odeabank'tan Yeni Yıl Sürprizleri

Odeabank, yeni yıla özel birbirinden cazip kredi teklifleri hazırladı. Yeni yıla girerken tüm ihtiyaçlar için Odeabank’ta “Nakit Hazır”. Yeni yıla yeni bir araba ile girmek isteyenler ise Odeabank’ın “Taşıt Kredisi” kampanyasından faydalanarak, %0,92’den başlayan faiz oranları, 60 aya kadar vade seçenekleri ve üç ay taksit erteleme imkanı ile bu dileklerini gerçekleştirebilecek.

Odeabank’ın, yıl sonuna doğru artan nakit ihtiyaçlarını kolayca çözen “Nakit Hazır” kampanyası ile günde 3 TL’ye 3000 TL, 10 TL’ye 10.000 TL alınan kredi, düşük taksitli olarak geri ödeniyor. “Nakit Hazır” 15.000 TL’ye kadar başvurulan krediler için de düşük taksitli geri ödeme imkanı sunarken belge, kefil gibi başvuru prosedürlerini de aramıyor. Esnek ödeme imkanı bulunan “Nakit Hazır”da dileyenler 2 ay taksit erteleme seçeneğinden ve 48 ay vade imkanından yararlanabiliyor.

Odeabank’ın diğer teklifi ise  yeni yıla yeni arabayla girmek isteyenlerin yüzünü güldürüyor. Yeni taşıt alımlarında %0,92'den, ikinci el taşıt alımlarında ise %1,02'den başlayan faiz oranları, 60 aya kadar vade seçenekleri, üç ay kredi erteleme ve her bütçeye özel esnek ödeme imkânları sunan Odeabank ile yeni bir arabaya kavuşmak kolaylaşıyor.


 

Isı yalıtımında yeni dönem
Yapı sektörü İzmir'deki bir araya geliyor
Kuveyt Türk, 2014 yılını 370,5 milyon TL net kar ile kapattı
Rashid Khalidi: Türkiye, Suriye'de Başrolde Oynamalı
  • ARAMA