Teknoloji
12.06.2014 12:01

CorePro LED serisine yeni beyaz ışık alternatifi

Philips, öncüsü olduğu LED teknolojisinin yeni ürün gruplarından olan CorePro serisiyle LED aydınlatmaya geçiş için en ekonomik alternatifi sunuyor. Seriye eklenen yeni beyaz ışıklı lamba alternatifi 32W ve 48W eş değerinde her türlü halojen ve enkandesan lamba yerine rahatlıkla kullanılabiliyor. 


Yüksek enerji maliyetleri, kısa kullanım ömrü ve düşük ışık kalitesi ile artık raflardaki yerini kaybeden halojen ve enkandesan lambalar yerine günümüzün teknolojisi LED, hem enerji tasarrufu hem de uzun kullanım ömrü sunuyor. Philips’in LED’e geçişi kolaylaştıran CorePro serisinde artık beyaz ışıklı lamba alternatifi de bulunuyor. 32W ve 48W lambalara eş değerde olan beyaz ışıklı CorePro LED lambalar yüzde 90’a varan oranlarda enerji tasarrufu sağlıyor.

 

Philips’in CorePro LED serisine yeni eklenen beyaz ışıklı CorePro LED lambalar temel aydınlatma uygulamalarında doğal ve beyaz bir ışık efekti sağlarken, enerji ve lamba değiştirmede oldukça uygun maliyetler ile tasarruf sağlıyor. Yüksek ışık seviyesi ve kalitesi sunan ürünlerden oluşan CorePro LED ailesi, muadil konvansiyonel ürünler ile birebir değişim olanağı sağlıyor; teknolojik altyapıyı değiştirme ve yeni kablolama işlemlerine ihtiyaç duyulmadan hali hazırdaki aydınlatma sistemlerine entegre edilebiliyor. Bakım sürelerinin, bakım sıklığının, ürünlerin ilk satın alma maliyetlerinin ve ürünlerin ömrü boyunca ortaya çıkan maliyetlerin minimum olmasıyla sunduğu avantajları, sağladığı yüzde 90’a varan enerji verimliliği ile birleştiriyor. Üstelik civa ve benzeri tehlikeli maddeler içermemesi dolayısıyla çevre dostu olan Philips LEDlamba serisi, UV ve kızılötesi ışınlar bulundurmadğından sağlık anlamında da önemli faydalar sağlıyor.


 

Yeni Yıla Küçük Reçel Kavanozlarındaki Büyük Sesle 'Merhaba' Diyin
2014 siber casusluğun yılı oldu
Bulutun kullanıldığı hibrit mimariler hakkında üç efsane
Sahte Adobe Flash güncellemesi Türkiye'deki kullanıcıları vurdu
  • ARAMA