Yaşam
06.06.2014 11:30

Rihanna'nın parfümü Sephora'da

Rihanna’nın yeni kokusu “Rihanna by ROUGE”, tüm kadınları cesur bir yolculuğa çıkarıyor! Rouge tüm dünyada ilk kez ve sadece Sephora’da tutkunlarıyla buluşuyor.

 


Grammy ödüllü sanatçı Rihanna’nın yeni parfümü Rogue, tüm kadınlara avangart, kibirli ve entrikacı bir koku sunuyor. Rihanna bu kokuyu kendi imajını yansıtan, cesur, kendine güvenen, şehvetli ve feminen kadınlar için yarattı. Rihanna’nın feminenliği, yaramazlığı, gücü, müziği, tahmin edilemeyen kıyafetleri ve unutulmaz cesur sahne şovları Rogue’un üretilmesinde ilham kaynağı oluyor. Rihanna’nın hayata olan asi tavrı, Rogue’un ruhunu yansıtıyor. Bu parfüm bütün kadınları kendi arzularına göre yaşamaları, güçlerini ve güzelliklerini göstermeleri için cesaretlendiriyor.

Rihanna Rouge için: “İnsanlar sürekli değişiyor ve gelişiyor. Rogue ile bugün olduğum kişiyi yansıtmak istedim. Bu koku cesur bir anı anımsatırken dizginsiz feminenliği de somutlaştırıyor. Bu kokuyu bütün kadınlar ve bütün kişilikler için yarattım çünkü biz hepimiz gerçekte kim olduğumuzu göstermek istiyoruz.” şeklinde belirtiyor.

 

Çiçeksi içeriğiyle şehvetli bir koku

Üst notalarda, limon çiçeği, bergamotla kombinlenmiş siklamen ve Coriscian pembe biberi,

Orta notalarda, yasemin, erik ve deri ile birleşmiş gül ve leylak,

Alt notalarda, sandal ağacı, vanilya ve miskin eşlik ettiği Paçuli ve Altın Amber yer alıyor.

 

Şişe tasarımı

Rihanna Rogue’un şişesini tasarlarken kendi kişiliğini yansıtmasına özen gösterdi. Şişedeki, ters koni şekilleri ve kapağında ışın desenleri ile pembe şişe şehvetin gücünü simgeliyor. Hem şık hem modaya uygun olarak tasarlanan Rouge, tasarımıyla kadınları büyülüyor.

 

Reklam Kampanyası Çekimleri

Mario Sorrenti tarafından yapılan kampanyanın çekimleri ünlü yönetmen Mel Ottenberg tarafından yapıldı. Rihanna’nın çekimlerdeki saç tasarımını Yusef Williams yaparken, makyajı ise Lucia Pieroni tarafından yapıldı.

 

Fiyat: Eau de Parfum   125 ml: 236,90 TL

 

                                       75 ml: 186, 90 TL

                                       30 ml: 133,90 TL


     

Mutlu evliliğin formülü; Sadelik
Tavuk alırken dikkat edilmesi gerekenler
Bağımlılıkla mücadelede akran eğitimi
Güzel görünme çabası hastalık mı?
  • ARAMA