Teknoloji
25.11.2013 08:09

LG'nin Son Videosu Yine Gülümsetiyor

LG’nin yeni taşınabilir projektörü Mini LED, yaratıcı dijital çalışmalar için mükemmel bir araç haline geldi.  

LG Mini LED Projektör (Model PG60G) online videoların yeni yıldızı oldu. Videoda multimedya sanatçısı Juan, yaratıcı yollar geliştirerek kendi Mini LED’i ile şehirdeki insanlara keyifli dakikalar yaşatıyor. Tıpkı bir sokak sihirbazı gibi olan Juan, Mini LED projektörün kompakt boyutları sayesinde izleyicileriyle şaşırtıcı bir şekilde iletişim kuruyor. Juan’ın bu ilgi çeken çalışmasını aşağıdaki linkten izlemek mümkün:

www.youtube.com/watch?v=T7XzyZB6WEM

Reddot ödüllü LG Mini LED projektör kullanıcının kolayca eline sığan ve rahatlıkla taşınabilen bir cihaz. LED özellikli ürün (Tahmini ömrü: 30 bin saat), 500 Ansi Lumen parlaklık ve 100.000:1’lik kontrast oranına sahip. 1280 x 800p WXGA görüntüsü ile 16:9’luk geniş ekranda büyük ve küçük gruplar da loş ortamlarda gösterinin keyifle tadını çıkarabiliyor.

“Mini LED’i etkin bir şekilde çok amaçlı kullanılabilmesi için tasarladık” diyen LG Electronics IT Bölümü Başkanı Hyoung-sei Park, sözlerine şöyle devam etti: “Kompakt ve son derece kolaylıkla taşınabilen Mini LED, kullanıcılara her ortamda geniş ekranda video izleme ve fotoğraf görüntüleme özgürlüğü sunuyor. Son videomuzda da görüldüğü gibi Mini LED eşsiz bir izleme ve görüntüleme olanağı sunuyor.”

Büyüleyici modern ve estetik tasarımı ile Mini LED çok küçük bir masanın üzerinde veya zeminde dik bir şekilde durabiliyor. Ürün şarj edilebilir pili ve birçok bağlantı noktasıyla da dikkat çekiyor. HDMI, USB 2.0 ve WiDi bağlantı özelliği ile kullanıcılarına rahatlıkla film, fotoğraf veya bir sunumu bile anında paylaşabilme olanağı tanıyor. 


  

Tarihin en büyük siber soygunu böyle gerçekleşti
AMD gömülü Radeon HD 7850 GPU medikal görüntülemede yüksek performans sağlıyor
İTÜNOVA Teknoloji Transfer Ofisi'ne TÜBİTAK desteği
LG'nin Yeni minisi: LED Projektör
  • ARAMA