Teknoloji
25.11.2013 10:09

LG'nin Son Videosu Yine Gülümsetiyor

LG’nin yeni taşınabilir projektörü Mini LED, yaratıcı dijital çalışmalar için mükemmel bir araç haline geldi.  

LG Mini LED Projektör (Model PG60G) online videoların yeni yıldızı oldu. Videoda multimedya sanatçısı Juan, yaratıcı yollar geliştirerek kendi Mini LED’i ile şehirdeki insanlara keyifli dakikalar yaşatıyor. Tıpkı bir sokak sihirbazı gibi olan Juan, Mini LED projektörün kompakt boyutları sayesinde izleyicileriyle şaşırtıcı bir şekilde iletişim kuruyor. Juan’ın bu ilgi çeken çalışmasını aşağıdaki linkten izlemek mümkün:

www.youtube.com/watch?v=T7XzyZB6WEM

Reddot ödüllü LG Mini LED projektör kullanıcının kolayca eline sığan ve rahatlıkla taşınabilen bir cihaz. LED özellikli ürün (Tahmini ömrü: 30 bin saat), 500 Ansi Lumen parlaklık ve 100.000:1’lik kontrast oranına sahip. 1280 x 800p WXGA görüntüsü ile 16:9’luk geniş ekranda büyük ve küçük gruplar da loş ortamlarda gösterinin keyifle tadını çıkarabiliyor.

“Mini LED’i etkin bir şekilde çok amaçlı kullanılabilmesi için tasarladık” diyen LG Electronics IT Bölümü Başkanı Hyoung-sei Park, sözlerine şöyle devam etti: “Kompakt ve son derece kolaylıkla taşınabilen Mini LED, kullanıcılara her ortamda geniş ekranda video izleme ve fotoğraf görüntüleme özgürlüğü sunuyor. Son videomuzda da görüldüğü gibi Mini LED eşsiz bir izleme ve görüntüleme olanağı sunuyor.”

Büyüleyici modern ve estetik tasarımı ile Mini LED çok küçük bir masanın üzerinde veya zeminde dik bir şekilde durabiliyor. Ürün şarj edilebilir pili ve birçok bağlantı noktasıyla da dikkat çekiyor. HDMI, USB 2.0 ve WiDi bağlantı özelliği ile kullanıcılarına rahatlıkla film, fotoğraf veya bir sunumu bile anında paylaşabilme olanağı tanıyor. 


  

Vodafone'da 4G'li yolculuklar dönemi
Cognex, Wın Otomasyon 2015 Fuarında beğeni topladı
Türkiye'de kullanıcıların 3'te 1'i siber tehditlerle karşılaşıyor
Kaspersky Lab 2014 yılının dördüncü çeyreği için test sonuçlarını özetledi
  • ARAMA