Diğer
20.05.2014 10:00

"Wolfenstein: The New Order" oyunu dünyayla aynı anda Playstore'da

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, birinci şahıs nişancı (FPS) türündeki oyunları sevenlerin heyecanla beklediği “Wolfenstein: The New Order” oyununu dünyayla aynı anda satışa sunuyor. Hikâyesiyle oyunseverleri 1960’lı yılların dünyasına götüren “Wolfenstein: The New Order”, macera dolu bir oyun deneyimi sunmayı hedefliyor.


Türkiye’nin lider internet şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, en popüler oyunlarla içeriğini zenginleştirmeye devam ediyor. Playstore, merakla beklenen “Wolfenstein: The New Order” oyununu, dünyayla aynı anda oyun severlerin beğenisine sunuyor.

 

“Wolfenstein: The New Order”, FPS türünü icat eden serinin ateşini yeniden canlandırıyor. Oyun severlere alternatif bir 1960'lar dünyasında, bütün dünyayı dize getirmiş, gizemli teknolojilere sahip Nazi güçlerine karşı heyecan dolu bir serüven yaşatacak olan “Wolfenstein: The New Order”, aksiyon, macera ve FPS'yi karıştıran derin bir anlatımla oyun severlerle buluşuyor.

 

“Wolfenstein: The New Order”a avantajlı, uygun ödeme koşullarıyla sahip olmak ve bu müthiş oyunun deneyimini yaşamak için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz:

http://www.playstore.com/#!/oyun/wolfenstein-the-new-order


  

Derinin yükselişi
Küresel iklim değişikliğinin gözle görülür sonucu: Hortum
Ferahlatıcı Alpro Coconut ile yaza egzotik bir hava katın
LÖSEV'in adını kullanan dolandırıcılar cezasız kalmıyor
  • ARAMA