Diğer
08.05.2014 15:00

Teknoloji düşkünü babalara: Philips HUE

Dünyanın ilk birleşik ev aydınlatma sistemi Philips HUE ile Babalar Günü’nde babanıza olan sevginizi dünyanın en akıllı lambası ile ona anlatın.


Philips, hem eğlenceli bir yaratıcılık, hem farklı sistemler ile bağlantı hem de aydınlatmada esneklik sağlayan en yeni ürünü HUE ile teknoloji düşkünü babalara bu yıl en özel hediye alternatifini sunuyor. iOS ve Android akıllı telefonlar ve tabletlerde yer alan HUE uygulaması ile kontrol edilebilen dünyanın ilk birleşik akıllı ev aydınlatma sistemi Philips HUE, Babalar Günü’nde en farklı hediye seçeneği oluyor.

Kullanıcının ruh haline, tarzına ve ihtiyacına en uygun aydınlatma çözümünü uzaktan ayarlayarak ve programlayarak kişiselleştirilebildiği Philips HUE, hem eğlenceli bir yaratıcılık, hem farklı sistemler ile bağlantı hem de aydınlatmada esneklik sağlıyor. Türkiye’de Apple noktalarında satışa sunulan Philips HUE paketleri içerisinden evlerde var olan aydınlatma ünitelerinde ve avizelerde kolayca kullanılabilecek E27 duylu üç adet HUE LED lamba ve evde kullanılan wi-fi modemine takılacak bir bağlantı köprü cihazı çıkıyor.  Philips HUE’yu kullanmak için geriye sadece iOS ya da Android akıllı cihazlardan HUE uygulamasını istenen cihaza indirmek ve ışığı tamamen yeni bir biçimde deneyimlemeye başlamak kalıyor.


   

TTNET'ten 24 ay taksitle Samsung Galaxy S3 Mini akıllı cep telefonu
Eski parfüm şişeleriniz hayat buluyor
Sevgiliye Ultimate Ears Hoparlör
Kempinski Hotel The Dome'da çocuklara özel golf dersleri
  • ARAMA