Teknoloji
30.04.2014 12:00

Kaspersky Lab'den birlik çağrısı

Dünyanın lider online güvenlik şirketi Kaspersky Lab, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Türkiye’nin her bölgesinden iş ortakları ve bayileriyle buluştu. 2013 yılı değerlendirmesi ve 2014 hedeflerinin açıklandığı buluşmada ayrıca Kaspersky’nin yeni kanal programı da tanıtıldı. 

 


Güvenli içerik ve tehdit yönetimi çözümleri lideri Kaspersky Lab, bayi ve kurumsal iş ortaklarıyla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC)’de bir araya geldi. Firma tarafından geleneksel olarak her yıl düzenlenen ve Türkiye’nin farklı il ve bölgelerinden bayi ve iş ortağının katıldığı buluşmada, aynı zamanda Kaspersky Lab’in bölgede kanal gelişimine yönelik tek, birleşik bir yaklaşım oluşturmak için güncellenen kanal ortaklık programı da tanıtıldı.

 

"Kurumsal pazarda hızla büyüyoruz"

27-29 Nisan tarihleri arasında, Kıbrıs Cratos Premium Hotel’de düzenlenen buluşmada Kaspersky Lab Türkiye Genel Müdürü Sertan Selçuk, 2013 yılı değerlendirmesi yaptı ve 2014 planlarını açıkladı. Türkiye’de Kaspersky Lab olarak, bireysel tarafta olduğu gibi kurumsal pazarda da sadece 1 yıl içinde çok önemli ölçüde büyüdüklerini hatırlatan Selçuk, “Bu başarıda pazarın en büyük kanal dağıtıcıları, iş ortakları ve bayileriyle çalışıyor olmamızın payı büyük; bu sinerji gücümüze güç katıyor” dedi. Bugün itibariyle 5000’i aşkın kurumsal müşteriye ve 1500’ün üzerinde kurumsal iş ortağına sahip olduklarını vurgulayan Selçuk; “Etkinliğimizin sloganında da vurguladığımız gibi bayi ve iş ortaklarımızı yeni kanal programımızla güç birliğine çağırıyoruz. Her iş ortağı ve bayi, Türkiye’deki gücümüze güç katacak” diye ekledi.  

Bu keyifli buluşmada Kaspersky Lab yetkilileri, günümüzde kurumsal dünyada şirketleri bekleyen en yeni siber tehlikeleri ve bunlara karşılık önerdikleri ürün ve çözümleri aktardılar. Yeni ürünler ve şirketin yol haritasının da açıklandığı buluşmada ayrıca, 2014 yılında devreye girecek kampanyalar da duyuruldu. İş ortaklarının başarı hikayelerinin de paylaşıldığı etkinlikte yapılan çekilişle iş ortakları sürpriz hediyelerin de sahibi oldu.


 

PlayStation 4 (PS4) Tanıtım Etkinliği Canlı Yayınlanacak
Kablosuz kulaklık pazarı her yıl yüzde 100 büyüyor
Mobil yaşamın hızına, farklı yönleriyle dokunun
İstanbul Bilişim Kongresi'nde 'Akıllı Şehirler' Tartışıldı
  • ARAMA